Facebook Pixel

Janachowska Party & Wedding

Skrzynka Na Whiskey Dla Świadka

W magazynie
SKU
WAYXX03236
149,00 zł
Sprzedaje i wysyła Janachowska Party & Wedding
Wysyłka od 11 PLN
Dostawa w 2-5 dni

Skrzynka na alkohol dla świadka - whisky

Zbliża się ważny i piękny moment w życiu każdego przyszłego pana młodego – poproszenie o świadkowanie. Na tę funkcje wybierana jest osoba najbliższa sercu. Świadkowanie  to nie tylko zaszczyt bycia wyjątkowym gościem weselnym. To także bardzo często poważne zobowiązania. Pomoc świadków w dniu ślubu jest niezastąpiona. Poświęcają oni także swój czas, aby pomóc parze młodej w załatwieniu przedślubnych spraw, a dodatkowo organizują wieczór panieński/kawalerski. Dlatego warto w odpowiedni sposób podkreślić jak ważni oni są dla Was, jak bardzo zależy Wam na tym, aby to właśnie oni byli częścią Waszego życia w tym szczególnym czasie.
Chcąc pomóc Wam w wyjątkowy sposób zadać te ważne pytanie, mamy propozycje unikatowego prezentu.

 

„ Bez Ciebie nie dam rady”

Chcieliśmy stworzyć produkt, który będzie praktyczny ale również będzie ładnym, dekoracyjnym prezentem. Dlatego stworzyliśmy skrzynię z subtelną grafiką. Na froncie produktu znajduję się kieliszek do whisky z kostkami lodu. Ta grafika kojarzy się z wysoką jakością, elegancją i szlachetnością. Wręczenie takiego prezentu jest uznaniem dla bliskiej osoby oraz wyrażeniem szacunku do Waszej relacji.

 

Duża, czarna, drewniana skrzynka

Została wykonana z wysokiej jakości drewna, co zapewnia trwałość produktu, jego wytrzymałość. Nie bez przyczyny skrzynia jest w kolorze czarnym. Otóż ten kolor jest uważany za elegancji i stylowy. Podkreśla również wysoką jakość i wartość prezentu. W środku wypełniony jest ściółkami drewna, co czyni produkt ładniejszym i praktyczniejszym, ponieważ dzięki wypełnieniu mamy pewność, że butelka znajdująca się w środku jest dobrze zabezpieczona, nie będzie miała możliwości przemieszczania się, będzie w jednej pozycji. W skrzyni nie mogło zabraknąć solidnie wykonanego metalowego zamknięcia, który je dopełnia i jeszcze bardziej chroni zawartość skrzynki.

 

Idealny prezent

Skrzynia na alkohol to idealny prezent aby wyrazić Twoją troskę i uwagę bliskiej Ci osobie. Nie czekaj dłużej, zamów ją już dziś i podaruj swojemu przyszłemu świadkowi niezapomniany prezent. Cieszcie się razem tą cudowną chwilą!

 

 

 

Wymiary: szerokość: 14 cm, długość: 30 cm, wysokość: 11 cm

 *Oferta dotyczy skrzynki. Alkohol nie jest dołączony do produktu.

  • Kolor Czarny
  • Marka Janachowska Party & Wedding
  • Tworzywo Drewno
  • Rodzaj alkoholu Whiskey

Janachowska Party & Wedding

Janachowska Party & Wedding to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do ślubu i na przyjęcie marzeń. Parze młodej oferujemy możliwość stworzenia kompleksowej stylizacji, zaczynając od sukni ślubnej dla panny młodej i garnituru dla pana młodego, przez przydatne akcesoria, buty, po papeterię, dekoracje czy upominki dla gości.

ZOBACZ PRODUKTY