Menu weselne i plan stołów

sort-descending

Produkty 23

Menu weselne na stoły – przydatne czy nie?

Menu na stół weselny zawiera listę potraw wraz z godzinami ich podania, dzięki czemu goście zorientują się, kiedy mogą wybrać się na spacer lub nakarmić dziecko, żeby nic ich nie ominęło. W ten sposób podsycisz apetyt weselników, tym samym sprawisz, że serwowane dania będą im bardziej smakowały. W naszym sklepie znajdziesz menu weselne boho, ozdobione liśćmi paproci lub eukaliptusa. Może się również na nim znaleźć śliczny wianek z kwiatów bawełny i piwonii. Oprócz tego proponujemy menu ślubne rustykalne z modnym motywem florystycznym. Pamiętaj, żeby dobrać do niego winietki i zawieszki w tym samym stylu, dzięki czemu stworzysz spójną całość. Klasyczna karta menu na wesele ma formę pionową, dzięki czemu zamieszczone w niej informacje są czytelne. Dodatkowo wygląda ono elegancko, dlatego sprawdzi się też jako ozdoba.

Jak powinna wyglądać karta menu na wesele?

Zamawiając menu weselne na stoły, zwróć uwagę na układ dań. Zacznij od zupy i dania głównego, następnie przejdź do deseru i kolacji. Tort to jedna z głównych atrakcji weselnych, dlatego koniecznie poinformuj gości, kiedy dotrze na salę weselną. Oprócz tego napisz, jakie przekąski i słodkości przygotowałeś dla swoich bliskich. Na koniec życz im smacznego, to miły gest, który doceni każdy gość. Menu na stół weselny powinno również zawierać dania wegetariańskie, a także potrawy dla dzieci. W ten sposób zyskujesz pewność, że nikt nie wyjdzie głodny z przyjęcia. Papeteria weselna pomoże Ci stworzyć odpowiedni nastrój, dodatkowo uatrakcyjniając wystrój sali. Jak wygląda menu weselne nowoczesne? Zazwyczaj wykonane jest ono na kartonie perłowym, a uwagę przykuwa nadrukowany ornament. Menu ślubne powinno pasować do pozostałych elementów papeterii, dzięki czemu będzie ono pełniło zarówno funkcję informacyjną, jak i dekoracyjną.

Dlaczego warto przygotować plan stołów weselnych?

Zastanawiasz się, jak uniknąć chaosu na sali weselnej? Przygotuj plan stołów i umieść go przed wejściem. W ten sposób nie tylko ułatwisz gościom znalezienie swojego miejsca, lecz także wzbogacisz wystrój sali. Zamawiając plan stołów weselnych, podaj imiona Państwa Młodych i datę uroczystości. Jak przygotować plan usadzenia gości? Przypominamy, że obok Pary Młodej powinni siedzieć najbliżsi członkowie rodziny i przyjaciele, a ostatnie miejsca zajmują znajomi. Oprócz tego możesz usadzić gości na przemian kobieta–mężczyzna–kobieta. Zapamiętaj, że na końcu stołu zasiadają mężczyźni. Wybierając plan usadzenia gości, dopasuj go kolorystycznie do winietek, księgi gości i innych elementów wystroju. Dzięki temu pokażesz gościom, że zadbałeś o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Plan stołów weselnych powinien być czytelny, dzięki czemu goście szybko zorientują się, gdzie mają usiąść. Oprócz tego zadbaj, żeby numery były widoczne z daleka. Tablica gości weselnych została wykonana na wysokiej jakości papierze plakatowym, dzięki czemu stanie się później wspaniałą pamiątką. Pamiętaj, żeby postawić ją w widocznym miejscu, najlepiej przy wejściu do sali. W zależności od stylu przyjęcia zdecyduj się na poważną lub zabawną treść.

loader
Ładuję...