Janachowska Party & Wedding

Przewodnik "Aż do ślubu"

W magazynie

SKU WERXX00003
Sprzedaje i wysyła Janachowska Party & Wedding
delivery Wysyłka od 11 PLN
calendar Dostawa w 2-5 dni

Opis

Organizer ślubny "Aż do ślubu" Izabeli Janachowskiej

Przewodnik „Aż do ślubu” został stworzony z myślą o przyszłych parach młodych. Planowanie wesela i ślubu to trudne przedsięwzięcie, do którego należy się przygotować. Nasz planer ślubny pozwoli ułatwić Ci poszukiwanie inspiracji podczas planowania wymarzonego ślubu oraz wesela. Planer ślubny to nie tylko książka „Aż do ślubu”, która zawiera w sobie ogrom czystej wiedzy, ale również praktyczny organizer Panny Młodej i Pana Młodego, który pozwala na przechowywanie odpowiednio wszystkich ważnych dokumentów i spotkań związanych z organizacją ślubu. Książka tworzy spójność/jedność w planerem, uzupełniając się tak jak nasze pary młode.

Chcemy, aby ten planer ślubny był z Wami w tym pięknym czasie realizacji kolejnych etapów przygotowań ślubu i wesela. Nasz przewodnik pomoże Wam ustalić priorytety, dzięki którym łatwiej będzie Wam wszystko dopilnować i zapiąć na przysłowiowy „ostatni guzik”. Wiemy, z iloma wyzwaniami trzeba się zmierzyć, aby „WASZ NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ” był jak ze snu, dlatego spieszymy z pomocą! Chcemy, aby planowanie ślubu i wesela było dla Was czasem jeszcze bardziej magicznym niż zwykle. Dlatego, gdy zaczniesz przygotowania do ślubu, to koniecznie musisz mieć organizer ślubny "Aż do ślubu"!

 

Jak wygląda nasz planer ślubny "Aż do ślubu"?

Piękny, solidnie wykonany, w pastelowym kolorze segregator – twarda oprawa dba o to, by zawartość nie zniszczyła się podczas użytkowania, po to, aby nawet za kilka lat od dnia ślubu, przewodnik nadal był w dobrym stanie. Dzięki temu, kiedy będziecie chcieli wyruszyć w sentymentalną podróż w czas przygotowań, będzie jeszcze bardziej przyjemna, powrócą emocje z tamtego magicznego czasu. Zawartość jest dobrze zabezpieczona przed różnymi zabrudzeniami i wypadkami, jak na przykład zalanie.

Zamki ringowe – te wygodne, poręczne zamknięcie w segregatorze daje nam pewność, że zawartość jest zabezpieczona przed wypadnięciem, ale również daje możliwość łatwego wpięcia i wypięcia kartek, które nas interesują.

Schowek na książkę „Aż do ślubu” – wygodne i praktyczne zastosowanie środka segregatora jako miejsce przechowywania książki. Dzięki temu wszystko znajduję się w jednym miejscu.

Duża koperta na dokumenty – na końcu segregatora znajduje się duża koperta na przechowywanie ważnych dokumentów. Wszystko jest trzymane razem, nie ma potrzeby noszenie ze sobą kilkunastu teczek.

Co znajduje się w planerze ślubnym "Aż do ślubu"?

W planerze ślubnym znajdziecie wszystko, co pozwoli zaplanować wesele, czyli:

Mała, poręczna książka „Aż do ślubu” – została wydana w wygodnym, kieszonkowym formacie, specjalnie po to, by przyszłe panny młode mogły mieć ją przy sobie zawsze i wszędzie. W środku znajduje się miejsce na zapisywanie notatek i przemyśleń. Treść została podzielona na 10 rozdziałów, które pozwolą zacząć planowanie wesela krok po kroku. W książce znajdują się również kody QR kierujące do tematycznie powiązanych, przydatnych filmów i artykułów.

Harmonogram działań – dzięki niemu dowiecie się, kiedy zacząć odpowiedni etap przygotowań, aby na spokojnie zdążyć ze wszystkim na czas. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy ma rok na przygotowania, dlatego w planerze znajdziecie EKSPRESOWY HARMONOGRAM, który pomoże Wam w ograniczonym czasie wszystko dokładnie rozplanować i zapanować nad możliwym chaosem.

Jeszcze więcej miejsca na własne pomysły, notatki, przemyślenia – ponieważ każda para młoda ma własną wizję swojego wymarzonego dnia. Dzięki organizatorowi ślubnemu zbierzesz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące organizacji ślubu w jednym miejscu.

Ponad 150 stron organizera ślubnego – jest on uzupełnieniem książki „Aż do ślubu”. Pozwoli Wam na zaplanowanie najważniejszego dnia życia, ale nie tylko.

Przewodnik "Aż do ślubu" - zaplanuj swoje najważniejsze zadania ślubne i wesele krok po kroku

Dekoracje i inspiracje – czas, aby zająć się dekoracją kościoła i sali weselnej. W przewodniku odnajdziesz miejsce na zapiski swoich inspiracji oraz kartę z paletą barw, która pomoże dopasować wybrane przez Was kolory do stylu wesela. Dzięki dekoracjom możecie stworzyć niepowtarzalny klimat wesela, który odda Wasz gust i osobowość.

Menu – czyli przez żołądek do serca! W naszym planerze ślubnym znajdziesz informacje i pytania do firm cateringowych oraz propozycji przykładowego menu bez problemu wybierzecie najpyszniejsze potrawy.

Tort weselny – jest jednym z najważniejszych punktów na liście organizacji wesela. Zastanawiacie się, jakiej wielkości powinien być, tak by starczyło go dla wszystkich Waszych gości? Nie ma się czego bać! Znajdziecie rysunki, dzięki którym bez problemu obliczycie, ile tortu powinnyście zamówić na wesele.

Atrakcje na weselu – zdecydowaliście się urozmaicić gościom czas i poza tradycyjnymi rozrywkami zapewniacie dodatkowe atrakcje? Wyśmienicie! Przygotowaliśmy dla Was miejsce, gdzie możecie spisać wszystkie Wasze pomysły oraz ostateczne decyzje. Jeśli na Waszej uroczystości będą dzieci, warto poświęcić czas na zastanowienie się, czym zajmiecie je podczas wesela. By ułatwić to zadanie, stworzyliśmy oddzielną tabelę. Wpiszecie w niej wszystkie pomysły czy kontakty do firm, które specjalizują się w zabawach/animacji dla dzieci.

Lista prezentów – taka lista jest dużym ułatwieniem dla gości. Pomożecie weselnikom w trudnej decyzji co do wyboru prezentu, unikniecie nieporozumień oraz niepotrzebnego stresu. Odpowiednio skomponowana lista może wzmocnić relacje między parą młodą a gośćmi, ponieważ pozwala na lepsze poznanie potrzeb i preferencji nowożeńców oraz na podarowanie prezentów, które będą szczególnie cenne na nowej drodze życia.

Organizacja ślubu i planowanie wesela

Lista gości – to najważniejsza lista ślubna, bowiem czym jest wesele bez wspaniałych gości? Macie problem z tym, których gości zaprosić? Aby ułatwić Wam tę trudną decyzję, stworzyliśmy specjalny test. Sięgnijcie po niego, jeśli będziecie mieć jakiekolwiek wątpliwości. Na końcowej liście gości znajdziecie miejsce na odhaczenie zaproszonych osób wraz z możliwością zaznaczenia informacji, kto potwierdził przybycie. Miej pod kontrolą listę gości weselnych z Przewodnikiem "Aż do ślubu"!

Ustawienie stołów na sali – nie jest to takie łatwe, jak na pierwszy rzut oka może się wydawać, dlatego przygotowaliśmy dwie duże strony, na których samodzielnie rozplanujecie układ stołów na sali. Ale to nie wszystko. Mamy dla Was… niespodziankę! W kopercie, która znajduje się na końcu segregatora, znajdziecie kartę z kółkami i prostokątami. Brzmi intrygująco? Ten dodatek na pewno ułatwi Wam pracę!

Stylizacja i uroda – jedna z przyjemniejszych chwil podczas organizacji wesela. Każda panna młoda jak i pan młody tego dnia chcą wyglądać i czuć się pięknie. Odpowiednio dobrana i dopasowana suknia ślubna Panny Młodej oraz garnitur Pana Młodego pozwala na podkreślenie wyjątkowości tego dnia. Wpływa to również na samopoczucie i pewność siebie nowożeńców.

Organizer Panny Młodej i Pana Młodego

Kalendarz – jeśli chcecie mieć wszystko pod ręką, włącznie z datami spotkań i innymi ważnymi terminami, specjalnie dla Was przygotowaliśmy kalendarz. Znajduje się na samym początku organizatora, możecie go samodzielnie uzupełniać.

Finanse – to arkusz, dzięki któremu łatwiej ustalicie i zaplanujecie budżet weselny. Tabela pomoże nie tylko sporządzić listę wydatków ślubnych, ale także pozwoli Wam się zastanowić, która z wybranych przez Was rzeczy jest niezbędna, a która opcjonalna. Nasz planer ślubny pozwoli zorganizować Wasz budżet ślubny od A do Z.

Podwykonawcy – przygotowane tabele pozwolą Wam spisać w jednym miejscu dane osób i firm, z którymi podejmujecie rozmowy, aby zorganizować ślub marzeń. Dzięki temu będzie łatwiej porównywać otrzymane oferty i wybrać tę najkorzystniejszą. Dodatkowo w tabeli zawarte są pytania do usługodawców.

Coś niebieskiego, coś pożyczonego – aby tradycjom stało się zadość, na końcu organizera znajdziesz miejsce na listę najczęściej kultywowanych przesądów. Możecie wybrać z nich te, które sami chcecie zastosować. A może postawicie na inne tradycje, które są praktykowane w Waszym środowisku?

Czas na ślub!

Pierwszy taniec – mówi się, że dla pana młodego najtrudniejszym momentem jest właśnie pierwszy taniec, dlatego chcemy pomóc Wam, aby zmienił się w kolejny piękny moment. Dzięki tabeli łatwo wybierzecie odpowiednią szkołę nauki tańca bądź trenera, do którego zapiszecie się na zajęcia indywidualne.

Poprawiny – macie w planach dłuższe świętowanie zaślubin? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to świetnie się składa. W przewodniku nie mogło zabraknąć miejsca na organizację poprawin. W tabeli zawarliśmy najważniejsze informacje, aby ułatwić Wam ich zorganizowanie.

Po ślubie – czyli nic innego jak podróż poślubna Państwa Młodych. Czas ochłonąć i odpocząć. Przyszedł moment dla Was dwojga, już jako mąż i żona. Po okresie intensywnych przygotowań do ślubu i wesela podróż poślubna daje możliwość relaksu, który jest bardzo ważny po intensywnych przygotowaniach. W przewodniku znajdziecie miejsce na zapisanie swoich inspiracji i marzeń.

O produkcie

Marka Janachowska Party & Wedding
Kolor Różowy

Sprzedawca

Janachowska Party & Wedding

Janachowska Party & Wedding to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do ślubu i na przyjęcie marzeń. Parze młodej oferujemy możliwość stworzenia kompleksowej stylizacji, zaczynając od sukni ślubnej dla panny młodej i garnituru dla pana młodego, przez przydatne akcesoria, buty, po papeterię, dekoracje czy upominki dla gości.

Zobacz produkty

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

loader
Ładuję...