Poszetka na ślub i wesele

sort-descending

Produkty 25

Poszetka na ślub i wesele

Stylowa poszetka na ślub będzie niebanalną ozdobą garnituru Pana Młodego. Wybierz model wykonany z wysokiej jakości surowców. Poszetka jedwabna idealnie sprawdzi się do ślubnego garnituru. Niektóre modele można również zestawiać z casualową marynarką i spodniami na co dzień. Dobieranie kolorystycznie poszetki do męskiej stylizacji podlega pewnym regułom, dzisiaj już odrobinę zapomnianym i rzadko stosowanym. Perfekcyjna stylizacja ślubna to niezwykłe przedsięwzięcie, a nie każdy przecież zna się na klasyce męskiej elegancji. Przed weselem na pewno chcesz posłuchać zdania ekspertów mody ślubnej, którzy doradzają jak komponować poszetki do marynarki w tym ważnym dniu! Na portalu Janachowska.pl znajdziesz starannie wyselekcjonowane akcesoria męskie do ślubnego garnituru. Nasze produkty są perfekcyjnie wykonane i reprezentują wzornictwo w aktualnych trendach mody ślubnej na najwyższym poziomie. Zobacz, jak wygodne są zakupy na Janachowska.pl! Zapraszamy na zakupy!

Stylowe poszetki szyte ręcznie  

Poszetka jedwabna z kwiatowym wzorem świetnie wpisuje się w modowe trendy i jest oryginalną ozdobą garnituru Pana Młodego. Postaw przede wszystkim na wysokiej jakości tkaninę, ale kwestię szycia ręcznego można już dziś pominąć. Dawniej w kanonie mody męskiej nie do pomyślenia było szycie maszynowe tego niewielkiego, ale mocno eksponowanego elementu stroju. Zgodnie z obowiązującymi zasadami poszetka męska musiała być obszyta ręcznie i to szczególnym ściegiem o nazwie royal. Krawiec brał igłę z nitką, zakładał na palec naparstek, starannie zawijał brzegi materiału w rulonik i raz przy razie, przeszywał ręcznie każdy z czterech brzegów poszetki. W klasycznym ułożeniu TV fold rulonik był dobrze widoczny i stanowił kwintesencję ozdobnej roli poszetki. Dziś ręczne szycie jest coraz rzadziej spotykane, ale składanie poszetki w stylu TV fold na pewno warto potrenować przed najważniejszym dniem w życiu! Ułożenie poszetki w dużej mierze zależy od rodzaju tkaniny, z której została uszyta. Wybierz więc najpierw poszetkę, a potem zdecyduj, w jaki sposób włożyć ją do kieszonki piersiowej marynarki ślubnego garnituru.

Poszetka biała TV fold

Zdaniem ekspertów mody ślubnej fantazyjne układanie poszetki to prosta sprawa, która nikomu nie powinna przysporzyć problemów. Jeśli do tej pory nie używałeś tego elementu stroju, zobacz kilka podstawowych zasad i prostych sposobów na takie ułożenie poszetki, by nie wyglądała sztucznie czy przesadnie. Poszetka nie powinna przyciągać zbyt wiele uwagi. Przy pierwszych próbach składania poszetki zdecydowanie odradza się eksperymenty. W to miejsce lepiej sięgnąć do videoporadnika i zdecydować się na klasykę.

Klasyczne ułożenie poszetki męskiej na sposób TV fold można polecić, jeżeli wybrałeś model z białego lub bardzo jasnego materiału. Białą poszetkę na ślub złóż najpierw na pół, a później kilka razy wzdłuż krótszego boku na wymiar kieszonki marynarki zwanej brustasza. W efekcie ma powstać prostokąt dokładnie na szerokość kieszonki. Po włożeniu poszetka nie powinna się marszczyć, ani mieć luzu po bokach. Tak złożona poszetka powinna wystawać z kieszonki na wysokość około 1 do 1,5 cm.

Poszetka z rogami

Wystające z kieszonki piersiowej rogi poszetki męskiej to bardziej fantazyjne i wyszukane ułożenie materiału niż w pierwszej wersji. Możesz zastosować ten sposób do poszetki jednobarwnej lub wzorzystej, wielobarwnej, oczywiście dopasowanej kolorystycznie do garnituru, ale nieco sztywniejszej niż poszetka jedwabna. Postawienie na szlachetne materiały to podstawa wyszukanego wyglądu poszetki. Można powiedzieć, że w drugiej kolejności liczy się nadruk. Na Janachowska.pl znajdziesz motywy, które są zdecydowanie osadzone w najnowszych trendach mody ślubnej. Nasi dostawcy często zmieniają wzornictwo i kolorystykę, by dopasować poszetki męskie do obowiązującego kroju i fasonu garnitury dla eleganckiego mężczyzny. Jedno nie zmienia się w asortymencie poszetek na wesele od lat – to klasyczny nadruk paisley, który panowie szczególnie polubili i używają go już od wielu lat. Zmieniają się kolory i tkaniny, ale orientalne „ślimaczki” stały się ponadczasowe. Jeżeli zdecydujesz się założyć taką „bezpieczną” poszetkę na ślub, zyskasz pewność, że dobrze wybrałeś i nie popełniasz faux-pas.

Poszetka jedwabna złożona w puff

Poszetka na wesele może być zaprezentowana jak mała pufka, wystająca z kieszonki piersiowej marynarki. W taki sam sposób możesz ułożyć poszetkę na ślub, gdy tworzysz elegancką stylizację Pana Młodego, ponieważ to uniwersalna metoda dla każdego uczestnika uroczystości. Wersja puff jest najprostsza do wykonania, dlatego pewnie tak wielu mężczyzn stosuje ten styl nie tylko na wielkie wyjścia. Poszetkę uchwyć za środek i podnieś, a drugą ręką uchwyć mniej więcej w środku długości i końcówkami do dołu włóż poszetkę do kieszonki. Teraz wystarczy rozłożyć lekko materiał i gotowe!

loader
Ładuję...