Koszule męskie na ślub i wesele

sort-descending

Produkty 1-32 z 36

Koszule męskie na wesele 

Podczas ślubu i wesela oczy wszystkich gości są zwrócone na nowożeńców. Mimo tego, że to panna młoda jest obiektem największych zachwytów, pan młody również musi w tym dniu wyglądać doskonale. Nawet ekskluzywny i szyty na miarę smoking nie będzie należycie spełniać swojego zadania, jeśli nie zostanie połączony z odpowiednią koszulą. Z myślą o wszystkich mężczyznach stojących przed wyzwaniem skompletowania stroju ślubnego przygotowaliśmy ofertę najlepszych koszul męskich na wesele i ślub. Oto koszule męskie eleganckie na wesele, dzięki którym każdy pan młody będzie zachwycać niesamowitym wyglądem!

Koszula męska na wesele i ślub – klasyka dla pana młodego

Koszula na wesele musi być starannie dopasowana nie tylko do marynarki, ale i sylwetki pana młodego oraz stroju partnerki. Klasykiem z tej kategorii są białe koszule. Połączone z eleganckimi spinkami, białe koszule na wesele są kwintesencją dobrego gustu i klasy. Zrezygnuj z modeli ze wzorami czy ozdobnymi lamówkami – modele z krzykliwymi dekorami lepiej sprawdzają się na poprawinach.

Twoja wybranka zaprezentuje się w sukni w kolorze beżowym lub kremowym? Do kreacji w ciemniejszym odcieniu styliści polecają dobrać koszulę w złamanym odcieniu. W przeciwnym razie suknia panny młodej może wydawać się lekko przybrudzona. Strzałem w dziesiątkę będą w takiej sytuacji koszule na wesele męskie w kolorze écru lub kości słoniowej. Ponadto koszule na wesele męskie różnią się od siebie typem kołnierzyka. Modele z kołnierzem typu „kent” łączy się z garniturem oraz tradycyjnym krawatem. Panom rezygnującym z krawata na rzecz muszki rekomenduje się koszule z zakrytą listwą guzikową i łamanym kołnierzykiem. Taki zestaw będzie najlepiej wyglądać w połączeniu ze smokingiem.

Pamiętaj o tym, że ceremonia ślubna jest formalnym wydarzeniem, dlatego założenie koszuli z krótkim rękawem będzie traktowane jako faux-pas. Nieco większa swoboda panuje podczas luźniejszej imprezy organizowanej na drugi dzień. Koszula na poprawiny może mieć mniej zobowiązujący charakter. Pan młody, podobnie jak goście, mogą wybrać kolorową koszulę z krótkim rękawem. 

Wygodna koszula na poprawiny i wesele? To możliwe!

Podczas wzniosłych uroczystości ważne są detale. Aby męska stylizacja prezentowała się stylowo przez całą ceremonię i przyjęcie, należy zadbać o jej jakość. Koszule na wesele męskie prezentowane w tej kategorii pochodzą z kolekcji renomowanych producentów specjalizujących się w projektowaniu i szyciu mody męskiej. Do ich produkcji używa się wysokiej jakości naturalnych materiałów, przede wszystkim bawełny. „Oddychające” tkaniny z gęstym splotem nie prześwitują, są delikatne dla skóry i zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Możesz mieć pewność, że nowa koszula nie będzie się gnieść podczas tańca i będzie świeża przez całą noc. Prane według instrukcji zamieszczonej na metce na długo zachowują jakość i kolor, a wyprasowanie wypranej koszuli nie stanowi najmniejszego problemu.