Facebook Pixel

Rocznica

Filtry
Filtry
Cena
-

Produkty 1-32 z 535

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-32 z 535

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Rocznica ślubu z Janachowska.pl

Rocznica ślubu lub związku to wyjątkowe i symboliczne wydarzenie, które warto celebrować w wyjątkowy sposób. Ten nadzwyczajny dzień to znakomita okazja do spędzenia czasu inaczej niż zwykle. Niezależnie czy jest to Wasza pierwsza, czy dwudziesta rocznica ślubu, będzie to czas, w którym jeszcze bardziej docenicie swoją obecność i wysiłek włożony w budowanie związku, tak aby kolejne rocznice również przebiegały w poczuciu szczęścia, miłości i harmonii. My, Janachowska.pl chcemy być z Tobą podczas najważniejszych wydarzeń w Twoim życiu. Dlatego zdając sobie sprawę z powagi i wyjątkowości uroczystości, jaką niewątpliwie jest rocznica ślubu, przygotowaliśmy dla Państwa setki propozycji, aby przygotować i obchodzić rocznicę w możliwie najlepszy sposób.

Co oznaczają nazwy rocznic ślubu?

Być może zdarzyło Ci się kiedyś natrafić na określenie "Platynowa rocznica ślubu" albo "rocznica brylantowa", ale czy potrafisz rozróżnić nazwy poszczególnych rocznic, a także wiesz, co te nazwy rocznic symbolizują? Jeśli nie, to z chęcią Ci o tym opowiemy, bowiem ta wiedza przyda Ci się przy organizacji Twojej własnej rocznicy.

Otóż jeśli niedawno brałeś/aś ślub, to zapewne przygotowujesz się do pierwszej rocznicy ślubu, nazywanej również papierową rocznicą. Najczęściej jest jeszcze czas adaptacji w nowej roli, dlatego tym bardziej warto spędzić ten dzień inaczej niż zwykle, lub podarować jakiś miły upominek jak np. album ze zdjęciami.

Piąta rocznica ślubu, zwana również drewnianą rocznicą, to znak, że jesteście małżeństwem już 5 lat! Piąta rocznica to etap, w którym mieliście już trochę czasu, aby lepiej się poznać, a tym samym zbudować trwały i stabilny związek.

10. rocznica ślubu, czyli Wasza pierwsza okrągła rocznica ślubu, jest to ogromny powód do świętowania. Miedziana rocznica to ważny moment małżeństwa, bowiem tworzycie już zgrany, trwały i dojrzały związek. Jeśli Twoje małżeństwo trwa jeszcze dłużej, to masz ogromny powód do dumy! Sprawdź, jaką rocznicę będziecie niebawem celebrować!

  • Dwudziesta rocznica ślubu: porcelanowa rocznica — porcelana, jako piękny i delikatny materiał, symbolizuje piękno i delikatność miłości, która przetrwała przez dwadzieścia lat.

  • Dwudziesta piąta rocznica ślubu: srebrna rocznica — srebro jest trwałym i szlachetnym metalem, który symbolizuje cenny i wartościowy charakter małżeństwa, które przetrwało przez 25 lat.

  • Trzydziesta rocznica ślubu: perłowa rocznica — perły są cenione ze względu na swoją piękność i wyjątkowość, symbolizują też trwałość i siłę, ponieważ powstają z nieustannych, powolnych procesów.

  • Czterdziesta rocznica ślubu: rubinowa rocznica — rubin, jako cenny i piękny kamień szlachetny, symbolizuje miłość, pasję i romantyzm, które towarzyszą długotrwałemu związkowi małżeńskiemu.

  • Pięćdziesiąta rocznica ślubu: złota rocznica — złoto, jako cenny i trwały metal, symbolizuje piękno i trwałość miłości, która przetrwała przez pięćdziesiąt lat.

  • Sześćdziesiąta rocznica ślubu: diamentowa rocznica — diament, jako najtwardszy i najcenniejszy ze wszystkich kamieni szlachetnych, symbolizuje trwałość, niezniszczalność i nieśmiertelność miłości, która przetrwała przez sześćdziesiąt lat.

Jak świętować rocznicę ślubu?

Gdy już znasz znaczenia rocznic ślubu, to z pewnością łatwiej będzie Ci cokolwiek zaplanować na tę wyjątkową okazję. Zatem pytanie brzmi — jak świętować rocznice, tak aby była ona niezapomniana i jedyna w swoim rodzaju? Możliwości jest multum, natomiast warto przygotować ten dzień adekwatnie do danej rocznicy i jej symboliki, bowiem inaczej będzie wyglądać Wasza papierowa rocznica, a inaczej diamentowa. Jak wiemy, jubileuszowa rocznica zasługuje na większą uwagę, a tym samym wymaga większego zaangażowania przy organizacji.

Jeśli chodzi o Wasze pierwsze rocznice ślubu, to z pewnością dobrym pomysłem będzie romantyczna i uroczysta kolacja! Na tę okazję sprawdzi się również wspólny weekendowy wyjazd, który pozwoli się oderwać od rutyny i codziennych obowiązków. Na rocznice ślubu warto też podarować serdeczny prezent, który zawsze jest miłym zaskoczeniem dla osoby obdarowywanej. Jak widzisz, możliwości jest sporo. My opisaliśmy te najpopularniejsze, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby spędzić ten wyjątkowy dzień po swojemu!

Wasza pierwsza rocznica ślubu — jak świętować papierową rocznicę?

Pierwsza rocznica ślubu nazywana również papierową rocznicą to moment, który zapada w pamięć, bowiem pierwszy raz wspólnie świętujecie Wasze małżeństwo. Jak świętować pierwszą rocznicę daty ślubu? Z prostej przyczyny, nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Po prostu róbcie to, co sprawia Wam radość! Może to być zarówno prosta randka w kinie, czy teatrze, jak również weekendowy wyjazd w miejsce, które od zawsze chcieliście odwiedzić. Pierwsza rocznica ślubu papierowa to świetna okazja, abyście spełnili Wasze pierwsze wspólne marzenia, które z pewnością macie! Rocznica ślubu powinna być wyjątkowa, dlatego polecamy wspólne wyjątkowe przeżycia, które jeszcze bardziej umocnią Waszą małżeńską więź, tak aby druga rocznica ślubu była jeszcze bardziej niezapomniana! Sprawdź koniecznie prezenty dla nowożeńców. Świętuj papierową rocznicę z Janachowska.pl!

Co kupić na piątą rocznicę ślubu?

Piąta rocznica ślubu nazywamy drewnianą to moment, w którym pary obdarowują się często prezentami wykonanych z drewna. To określenie rocznicy ślubu symbolizuje siłę, stabilność i trwałość małżeństwa po pięciu latach wspólnego życia. Drewno symbolizuje również płodność, a piąta rocznica to moment, w którym para jest już bardziej skupiona na budowaniu wspólnego życia i planowaniu przyszłości, w tym również swojego potomstwa. Po pięciu latach małżeństwa znacie się już na tyle, że dobrze znacie swoje priorytety i upodobania, dlatego zadbajcie, aby ta rocznica tylko umocniła Wasze odczucia. Z okazji piątej rocznicy dobrym pomysłem będzie romantyczny weekend w zacisznej drewnianej chatce lub willi, w której będziecie mogli miło i romantycznie spędzić wspólne chwile.

Wyjątkowe prezenty z okazji rocznicy

Rocznica ślubu kojarzona jest głównie z podarunkami, którymi małżeństwo wzajemnie się obdarowuje podczas tego szczególnego dnia. Niezależnie czy to Wasz pierwszy rok razem, czy złote gody, ważne jest uhonorowanie każdej rocznicy ślubu prezentem, który ucieszy Waszą drugą połówkę. Jeśli nie masz pomysłu na wyjątkowy prezent z tej okazji, to śpieszymy z pomocą! Na Janachowska.pl znajdziesz setki pomysłów na oryginalny i praktyczny prezent na rocznicę, ale nie tylko! Znajdziesz u nas kwiaty, albumy na zdjęcia, biżuterię, oraz wiele, wiele więcej ciekawych pomysłów na rocznicowy podarunek. A może szukasz wspólnego prezentu i chcecie się wybrać w podróż? W takim przypadku sprawdź, co przygotował dla Was nasz sprzedawca "Wyjątkowy Prezent". Tysiące pomysłów na spędzenie rocznicy znajdziesz na Janachowska.pl!

Dekoracje i papeteria na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu ma ogromne znaczenie, nie tylko dla samego małżeństwa, ale również dla rodziny i najbliższych przyjaciół. Jeśli planujesz organizacje uroczystości u siebie w domu i chciał(a)byś z tej okazji zaprosić gości, to warto zaopatrzyć się w dekoracje, które pomogą Ci stworzyć świetną rocznicową atmosferę. Na Janachowska.pl znajdziesz wszystko, co potrzeba do organizacji ważnych wydarzeń, nie tylko rocznicy ślubu. Począwszy od zaproszeń na rocznicę, przez kartki okolicznościowe, aż do wyjątkowych dekoracji, tj.: balony, świece, konfetti oraz girlandy i rozety. Zadbaj o wystrój podczas tego szczególnego wydarzenia i kupuj dekoracje na Janachowska.pl! Oferujemy ogromny wybór i najniższe ceny. Sprawdź koniecznie naszą ofertę!

Czekoladki na rocznicę ślubu

Jeśli chcecie spędzić rocznicę ślubu na słodko lub szukasz dodatków do Twojego rocznicowego upominku w postaci czekolady, to również możecie na nas liczyć! Dlaczego czekolada? To proste. Symbolizuje ona przyjemność, miło spędzony dzień, a także dobry nastrój. I właśnie taka musi być rocznica — przyjemna i wesoła! Pozwólcie sobie na chwilę przyjemności i wybierzcie czekoladki z Janachowska Party & Wedding. Oferujemy duży wybór czekoladek na każdą okazję, zarówno na prezent, jak i do wspólnego, wieczornego zajadania. Spędźcie z nami wszystkie najważniejsze rocznice. Janachowska.pl, wszystko, czego potrzebujesz na rocznicę, ale nie tylko...