Kotyliony weselne i parawany dekoracyjne

sort-descending

Produkty 1-32 z 49

Piękne przypinki dla gości weselnych i parawany dekoracyjne

Przyjęcia weselne mogą mieć różny charakter – wszystko zależy od fantazji i upodobań Państwa Młodych. Wiele par odchodzi obecnie od utartych schematów i chce wprowadzić odrobinę szaleństwa do jednej z najważniejszych uroczystości w swoim życiu. Niezależnie od gustów i budżetu przyszłych Nowożeńców zawsze zachęcamy do tego, by w pierwszej kolejności zastanowili się, bez jakich elementów nie wyobrażają sobie swojej imprezy weselnej. Gdy już wykrystalizuje się jasna wizja, łatwiej będzie skompletować dekoracje i gadżety, które stworzą spójną aranżację i będą się wpisywały w pożądany klimat. Jakich ozdób nie można pominąć? Zdecydowanie warto się zdecydować na gustowne przypinki dla gości weselnych oraz misterne parawany dekoracyjne.

Kotyliony dla gości weselnych – do czego można je wykorzystać?

Kotyliony ślubne warto umieścić na weselnej liście zakupów. Te niepozorne ozdoby mają bowiem wiele zastosowań:

  • Po pierwsze kotyliony weselne mogą być identyfikatorami dla gości. Jeśli każdy dostanie przypinkę ze swoim imieniem, ułatwi to integrację i komunikację pomiędzy zgromadzonymi – zwłaszcza osobami, które nie miały okazji poznać się przed weselem. Za pomocą przypinek można również „podzielić” gości, na przykład przypisując jeden kolor kotylionów gościom Pana Młodego, a drugi – gościom Panny Młodej.

  • Po drugie kotyliony ślubne mogą stanowić element wyróżniający niektórych gości – na przykład świadków, druhny czy rodziców Państwa Młodych.

  • Po trzecie przypinki dla gości weselnych świetnie sprawdzą się podczas gier i zabaw. Można na przykład zorganizować różne konkursy, w których goście będą zdobywali kotyliony za wykonanie określonych czynności. Z pewnością będzie to doskonała zabawa!

  • Po czwarte kotyliony dla gości weselnych mogą stanowić pamiątkę wspólnie spędzonego czasu i być podziękowaniem za przybycie na wesele oraz udzielone wsparcie.

  • Po piąte kotyliony można wykorzystać do przystrojenia sali weselnej, na przykład przypinając je do krzeseł gości. Jeśli dodatkowo znajdą się na nich imiona weselników, ułatwią nawigację i znalezienie swojego miejsca.

Sposobów na wykorzystanie kotylionów podczas przyjęcia weselnego jest naprawdę dużo. Co najważniejsze, przypinki dla gości mogą zawierać spersonalizowaną treść – na przykład imię weselnika i numer stolika lub funkcję, którą pełni podczas imprezy (druhna, wodzirej, świadek i tym podobne). Mogą też mieć żartobliwy charakter. Takie odznaczenia jak „Dyżurny tancerz”, „Mistrzyni parkietu” czy „Drużyna Panny Młodej” z pewnością sprawią, że uśmiech zagości na niejednej twarzy. Młoda Para ma tutaj spore pole do popisu.

Parawan na wesele – jakie może mieć zastosowanie?

Podobnie jak kotyliony, parawany dekoracyjne mogą pełnić wiele rozmaitych funkcji. Przede wszystkim będą niezwykle stylową ozdobą sali bankietowej, ale to nie wszystko! Do czego jeszcze może się przydać parawan ślubny?

  • Parawan może posłużyć jako ścianka fotobudki do sesji zdjęciowych lub eleganckie tło stołu weselnego, przy którym zasiądą Nowożeńcy. Tym bardziej że to od Państwa Młodych zależy, jaki nadruk znajdzie się na wysokiej jakości płótnie. Może to być delikatny motyw kwiatowy, dedykacja, inicjały państwa młodych, ich zdjęcie czy inny projekt, który przypadnie im do gustu.

  • Jeśli ceremonia ślubna odbywa się na świeżym powietrzu, parawan będzie strzałem w dziesiątkę. Stworzy oryginalną oprawę wizualną dla Pary Młodej. Parawan można dodatkowo udekorować kwiatami, girlandami czy innymi elementami ozdobnymi.

  • Parawan dekoracyjny może być z powodzeniem wykorzystany do wydzielenia stref w sali bankietowej – na przykład poprzez oddzielenie części do tańca od strefy jedzenia i odpoczynku czy miejsca zabaw dla dzieci. 

  • Parawan na weselu może służyć również do zakamuflowania nieestetycznych elementów, takich jak kable czy głośniki.

Kotyliony weselne i parawan ślubny – tych ozdób nie może zabraknąć na przyjęciu!

Na początkowym etapie planowania przyjęcia weselnego wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że często to właśnie niepozorne dodatki nadają charakter wnętrzu i stanowią o powodzeniu imprezy. Takimi elementami z pewnością mogą być przypinki dla gości weselnych, które nie tylko pomogą uniknąć chaosu organizacyjnego, ale także przydadzą się podczas zabaw i ułatwią integrację. Również parawany dekoracyjne warto mieć na weselnej liście zakupów. Mogą się okazać hitem podczas sesji zdjęciowych oraz ułatwią podział sali weselnej na praktyczne strefy. Zarówno kotyliony, jak i parawany są dostępne w naszym sklepie internetowym Janachowska.pl. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

loader
Ładuję...