Krawaty ślubne

(19 produktów)

    Sortuj

    Sortowanie według

Warto przeczytać

Krawaty ślubne wybrane dla Pana Młodego

Krawat na ślub to element stylizacji ślubnej, który dobiera się do garnituru. Powinien pasować kolorystycznie do całości, dlatego wybierz odpowiedni model po zdecydowaniu się na kolor i fason garnituru, w którym wystąpisz w tym wyjątkowym dniu. Krawaty ślubne na portalu Janachowska.pl to kolekcja, którą inspiruje się wielu stylistów. Każdy Pan Młody, chcący podkreślić swoją osobowość, znajdzie wiele propozycji kolorystycznych i stylistycznych, które warto wykorzystać przy komponowaniu stylizacji. Krawat do ślubu z sekcji klasycznej podkreśla elegancję, która nigdy nie wychodzi z mody. Stylowy krawat ślubny można wykorzystać przy komponowaniu stroju jako element klasyczny lub nieco ekstrawagancki. Krawat do ślubu z sekcji, którą moglibyśmy określić jako klasyczna, podkreśla wyszukany charakter stroju. Dobrze dobrany krawat ślubny pozwoli podkreślić Twoją rolę na weselu, ale bywa, że bardziej wyróżni Cię krawat w kolorze białym niż krzykliwy model z sekcji dodatków ekstrawaganckich. 

Klasyczny krawat na ślub

Klasyczne wzory białych krawatów ślubnych nie wychodzą tak szybko z mody. Jeśli nie jesteś na bieżąco z najnowszymi trendami strojów ślubnych, zaufaj nam i zdaj się na wybór krawatów na ślub i wesele na Janachowska.pl. Gdy nie lubisz ekstrawagancji, polecamy klasyczny krawat ślubny. Wielu panów wybiera biały krawat na ślub do garnituru, ponieważ pasuje do charakteru uroczystości i każdego fasonu marynarki. W tym miejscu warto przypomnieć, że krawat na wesele zakłada się do koszuli z odkrytymi guzikami, natomiast do muszki guziki powinny być ukryte pod listwą koszuli. 

Jak zawiązać krawat na ślub? 

Krawat do ślubu wiąże się na węzeł prosty (four-in-hand), który pasuje przede wszystkim do szeroko rozstawionych kołnierzyków koszuli. To uniwersalny rodzaj wiązania, niemal symetryczny, cieszący się największą popularnością. Pomimo swojej prostoty znakomicie dopełni garnitur ślubny i sprawdzi się również przy stroju biznesowym. W ten sam sposób można zawiązać krawat na wesele o dowolnym wzorze. 

Wyszukane krawaty na wesele

W kolekcji akcesoriów znajdziesz wyszukane krawaty na wesele, które odpowiadają najnowszym trendom mody weddingowej. Jako Pan Młody powinieneś się wyróżnić i możesz to zrobić za pomocą krawatu zaprojektowanego specjalnie na ślub. Wystarczy postawić na elegancki materiał, np. jedwab, i oryginalny kolor. Wyróżniające się odcienie nie zawsze są krzykliwe. Weź pod uwagę  dopasowanie krawatu do całego garnituru ślubnego i do typu urody. Prawdopodobnie bardziej wyróżni Cię krawat ślubny w kolorze białym niż mocny wzór. Duży wybór produktów ślubnych sprawia, że w jednym miejscu można przyjemnie i szybko skompletować stylizację dla Pana Młodego. Szczególnie dbamy o wysoką jakość oferowanych artykułów i jest to naszym wyróżnikiem w branży.