Facebook Pixel

Bispol

Ekskluzywna świeca zapachowa No2 40h PREMIUM

W magazynie
SKU
snp100-002
37,69 zł
Sprzedaje i wysyła Bispol
Wysyłka od 13 PLN
Dostawa w 2 dni

Ekskluzywna świeca zapachowa No2 z grupy Premium to prawdziwa uczta zmysłów. Z dwoma knotami, jej urzekający aromat żywiczny bursztynu i kwiatu paczuli sprawią, że każdy dzień stanie się jednym z najprzyjemniejszych doświadczeń.

Zastosowanie dwóch knotów gwarantuje intensywne uwalnianie aromatu, a metalowe wieczko pomaga zachować go na dłużej. Ta świeca to nie tylko źródło przyjemnego zapachu, ale również wyjątkowy element dekoracyjny, który podkreśla ekskluzywność wnętrza. Niepowtarzalny i oryginalny zapach tej świecy Premium przeniesie Cię w świat bursztynowej magii i paczulowej delikatności, pozwala zapomnieć o troskach i cieszyć się chwilą. Idealnie zamknięta w eleganckim opakowaniu, stanowi również doskonały prezent dla wyjątkowych osób.Zapach: Paczula - Bursztyn
Czas spalania: ~40h
Wysokość: 10,0 cm
Średnica: ø10,7 cm
Marka: Valpe
Producent: Bispol

  • Marka Bispol
  • Kolor Czarny

Bispol

Bispol to wiodący producent świec, podgrzewaczy, wkładów i zniczy w Europie. Jesteśmy firmą rodzinną, istniejącą na rynku od 1993 roku.Mając ponad 25 lat doświadczeń nieustannie rozwijamy się i doskonalimy we wszystkich obszarach naszej działalności.

ZOBACZ PRODUKTY