Akcesoria do fotobudki na wesele

sort-descending

Produkty 18

Pomysłowe akcesoria do fotobudki

Gdy etap przygotowań do ślubu zmierza ku końcowi, wszystkie najważniejsze punkty z listy zostały odhaczone, podwykonawcy wybrani, lista gości zamknięta, a kreacje czekają w szafie, warto się zastanowić, czy na pewno o niczym się nie zapomniało. To także dobry moment na zakup drobniejszych dekoracji, takich jak akcesoria do fotobudki. Zdecydowanie warto się na nie zdecydować. Zdjęcia z zabawnymi gadżetami to podwójna frajda i doskonała zabawa zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Z pewnością wielu weselników doceni obecność takich akcesoriów w fotobudce. Zrobione podczas wesela zdjęcia jeszcze długo będą wywoływać uśmiech na twarzach gości. Jakie rekwizyty sprawdzą się podczas weselnej sesji zdjęciowej w fotobudce?

Gadżety do fotobudki – jakie akcesoria warto kupić?

Akcesoria do fotobudki najczęściej mają zabawny charakter i są produkowane z przymrużeniem oka. Ich wykorzystanie gwarantuje, że zdjęcia będą niepowtarzalne. Tego typu rekwizyty skłaniają do żartów i mniej formalnego podejścia do ślubnych zdjęć. Duże, czerwone usta, kieliszek szampana, krawat, muszka, cylinder, broda, wąsy, strzała kupidyna, okulary w kształcie serca, korona i bukiet kwiatów sprawdzą się doskonale podczas weselnych zdjęć. Najlepsze zdjęcia wychodzą zazwyczaj właśnie wtedy, gdy połączy się kilka nietypowych elementów. Broda i cylinder w przypadku kobiety czy wielkie czerwone usta i butelka szampana u mężczyzny to tylko niektóre opcje. Zabawne zdjęcia z wesela będą doskonałą pamiątką z przyjęcia, a goście z pewnością chętnie je obejrzą. Bardzo dobrze sprawdzą się również ramki do fotobudki – na przykład „Free Kiss”. Każda para z pewnością chętnie zrobi sobie w nich zdjęcie. Można się też zaopatrzyć w tabliczki do fotobudki. Zestawy takich akcesoriów składają się z napisów:

  • „I’m married!” i „I’m very married…”,
  • „Trwa tankowanie”,
  • „Piękna” i „Bestia”,
  • „Żona” i „Mąż”,
  • „10 punktów”,
  • „Obiekt chroniony” i „Obiekt monitorowany całodobowo”,
  • „Hunter” i „Hunted”,
  • „On nie jest bogaty :-)” i „Ona nie jest w ciąży :-)”.

Wszystkie tabliczki będą się cieszyć dużym powodzeniem wśród weselników.

Rekwizyty do fotobudki dla dzieci i dorosłych

Z pewnością każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że na przyjęciu weselnym najważniejsza jest dobra atmosfera. Nic nie wpływa na nią tak pozytywnie jak seria zabawnych zdjęć. Można się do nich ustawiać solo lub w parach, ale z reguły najwięcej frajdy dostarczają zdjęcia grupowe. Warto też zadbać o to, by w naszej kolekcji znalazło się chociaż jedno zdjęcie zrobione wszystkim uczestnikom wesela. To między innymi do niego przydadzą się rekwizyty do fotobudki! Zazwyczaj najwięcej frajdy z żartów i „przebieranek” mają dzieci, ale to właśnie seniorzy, gdy już dadzą się namówić na zawadiackie wąsy, koronę, okulary w kształcie gwiazdek czy kieliszek szampana, zbierają oklaski i najbardziej podobają się pozostałym gościom. Warto więc wciągnąć ich we wspólną zabawę. Im więcej gadżetów będzie do wyboru, tym ciekawsze zdjęcia zrobią sobie weselnicy. Warto zadbać o to, by każdy z nich mógł znaleźć motyw dla siebie, idealnie trafiający w poczucie humoru. Maluchy z długimi brodami, abstynenci z butelką trunku czy rodzice trzymający tabliczki „Obiekt chroniony” i „Obiekt monitorowany całodobowo” nastroją wszystkich gości do dobrej zabawy.

Fotobudka na wesele – świetny pomysł na dobrą zabawę

Zdjęcia z wesela wcale nie muszą być konwencjonalne ani nudne. Warto zachęcić weselników do zabawy z rekwizytami, w które można się zaopatrzyć w sklepie Janachowska.pl. W asortymencie dostępnych jest wiele zabawnych gadżetów do zdjęć, które pomogą zadbać o niepowtarzalną atmosferę podczas przyjęcia weselnego. Dzięki naszemu kompleksowemu podejściu organizacja wesela stanie się dużo łatwiejsza. Zachęcamy do przejrzenia naszej pełnej oferty oraz kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości.

loader
Ładuję...