Księga gości na wesele

sort-descending

Produkty 1-32 z 44

Księga gości – atrakcja weselna

Na okładce księgi gości zwykle widnieją imiona nowożeńców wraz z datą ślubu. Doskonale sprawdzi się ona na klasycznym lub minimalistycznym weselu. Jeśli szukasz prostego, ale efektownego rozwiązania, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję.

Księga gości w formie puzzli to oryginalny produkt dla Pary Młodej, która chce wykazać się kreatywnością. Poszczególne elementy są starannie wykonane, a po weselu można je ułożyć i oprawić w ramkę. Drewniana układanka idealnie wpisuje się w rustykalny charakter przyjęcia. Pamiętaj, żeby umieścić weselną księgę gości w widocznym miejscu, dzięki czemu każdy będzie mógł do niej podejść i zostawić kilka słów. Zawieś nad nią baner lub poproś świadków, aby zachęcali do zostawiania wpisów. Weselna księga gości doskonale prezentuje się w towarzystwie balonów, obok możesz postawić pudełeczka ze słodyczami. Szukasz ciekawej atrakcji dla najbliższych? Zdecyduj się na księgę gości! Wesele kojarzy się z biesiadą przy suto zastawionym stole i dobrą zabawą na parkiecie. Każdy chce jednak chwilę odpocząć w ustronnym miejscu, a wtedy może napisać życzenia dla nowożeńców.

Księga gości – wspaniała pamiątka ślubu

Dlaczego warto kupić księgę gości? Ślub to wyjątkowe wydarzenie, a czytając życzenia swoich bliskich, znów poczujesz emocje, które towarzyszyły Ci w tym dniu. Księga gości pojawiła się stosunkowo niedawno na polskich weselach, ale cieszy się coraz większą popularnością wśród Par Młodych. Nie tylko urozmaici przyjęcie, ale również będzie stanowiła cenną pamiątkę rodzinną. Księga gości to nieodzowny dodatek weselny, dzięki któremu będziesz mógł w każdej chwili przywołać wspomnienia z dnia ślubu. Para Młoda stara się poświęcić, chociaż chwilę czasu każdemu z zaproszonych gości, ale jeśli organizujesz huczne przyjęcie, może to stanowić nie lada wyzwanie. Istnieje jednak pewne rozwiązanie, aby bliscy podzielili się z Wami swoimi spostrzeżeniami. Wybierzcie księgę gości na wesele, a następnie przygotujcie dla niej odpowiednie miejsce. Poszukajcie takiej, która będzie wpisywała się w klimat przyjęcia.

Jaka księga gości na wesele?

Szukasz pomysłów na niebanalne atrakcje weselne? Wśród nich znalazła się księga gości personalizowana w formie układanki. Pamiętajcie o podaniu Waszych imion przy składaniu zamówienia. Na puzzlach weselnicy mogą składać podpisy lub zostawić dedykację. Księgi gości dostępne są w różnych kształtach, kolorach i rozmiarach, dzięki czemu każda Para wybierze idealny egzemplarz dla siebie. Księga gości sprawdzi się zarówno na kameralnym przyjęciu, jak i hucznym weselu. Zazwyczaj przybiera ona formę albumu lub pamiętnika. Jeśli jednak chcesz zaskoczyć gości, wybierz księgę w kształcie serca lub brązowej kamizelki w kratę. Pamiętaj, żeby dopasować okładkę do motywu przewodniego wesela. Zastanawiasz się, jak wprowadzić swobodną atmosferę na przyjęciu? Wynajmij fotobudkę – przynajmniej na kilka godzin, a następnie poproś rodzinę i znajomych, żeby zostawili w księdze gości pamiątkowe zdjęcia.

Weselna księga gości – inspiracje

Obok księgi gości możecie też położyć ankiety weselne, które sprawią mnóstwo radości nowożeńcom. Miękka oprawa spiralna została ozdobiona ilustracją z zakochaną parą. Pamiętaj, żeby umieścić przy nich kredki, kolorowe długopisy lub flamastry, dzięki czemu goście mogą przyozdobić swój wpis. Możesz również poprosić orkiestrę, żeby przypominała weselnikom o księdze gości i ankietach. Wspomniane atrakcje sprawią im wiele frajdy, a dla Was będą wspaniałą pamiątką. Możecie sami wymyślić pytania do ankiety lub skorzystać z gotowych szablonów. Zachęćcie rodzinę i znajomych, aby popuścili wodze fantazji przy umieszczaniu pamiątkowych wpisów. Niejednokrotnie goście piszą wymyśloną przez siebie rymowankę lub rysują coś zabawnego. Na kartach często pojawiają się cytaty z piosenek, książek czy filmów. Takie wpisy wywołują uśmiech na twarzy małżonków, szczególnie po wielu latach. Kiedy goście mogą wpisać się do księgi? Niektóre Pary Młode zachęcają weselników, aby zrobili to przed podaniem pierwszego dania. W takiej sytuacji warto byłoby zebrać tylko podpisy, ponieważ nie zajmuje to zbyt wiele czasu. Można jednak potraktować to jak jeden z programów wesela, a wtedy goście spokojnie umieszczą dłuższe wpisy.

loader
Ładuję...