Świeczki zapachowe

sort-descending

Świece zapachowe na prezent dla gości weselnych

Świeczki zapachowe to idealny upominek dla miłośników aromaterapii. Dzięki nim będą mogli się oni odprężyć po ciężkim dniu. Wybieraj naturalne produkty, które nie tylko zachwycają zapachem i wyglądem, lecz przede wszystkim są bezpieczne dla zdrowia. Dlaczego warto kupić świece zapachowe na prezent? Produkty te nadają się do wielokrotnego użytku – za każdym razem przywołują miłe wspomnienia. Pamiętaj jednak, żeby je spersonalizować. W tym celu umieść na opakowaniu imiona Pary Młodej i datę ślubu. Świeczka z drewnianym knotem pali się powoli i równomiernie, wydając przy tym cichy trzask, niemal jak drewno w kominku – dzięki temu pozwala ona stworzyć odpowiedni nastrój. Przed każdym zapaleniem świeczki delikatnie podetnij jej knot. W ten sposób zyskasz pewność, że popiół nie zanieczyści wosku. Taki prezent docenią szczególnie te osoby, które mają stresującą pracę. Zapalając świeczkę i wdychając jej piękny aromat, chociaż na chwilę zapomną o codziennych obowiązkach.

Duży wybór świec ozdobnych

Zastanawiasz się, jak poprosić o bycie Świadkową i Świadkiem? Możesz wybrać świecę zapachową, a następnie umieścić na niej odpowiedni napis. W ten sposób podziękujesz bliskim, że spełnili Twoją prośbę. Oryginalny prezent zostanie z nimi przez długi czas, a ilekroć na niego spojrzą, przypomną sobie o Tobie. 

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, wzbogaciliśmy kolekcję także o świece zapachowe dla Chrzestnych. Nie tylko zachwycają one pięknym aromatem, lecz także stanowią wyjątkową pamiątkę. Można je spersonalizować, umieszczając na opakowaniu imię dziecka i datę chrztu lub dedykację. Znajdują się one w szklanym pojemniku, co pozwoli podziwiać delikatny płomień. Świeczki są dostępne w różnych wersjach zapachowych, dzięki czemu sprawdzą się na każdą okazję. Z ich pomocą stworzysz romantyczną lub uroczystą atmosferę. Świeczka zapachowa przyda Ci się również wtedy, gdy będziesz chciał wziąć relaksującą kąpiel.

Zastanawiasz się, jak wykorzystać świece zapachowe w aranżacji sali weselnej? Możesz je postawić przed wejściem, na słodkim stole czy kąciku z księgą gości. Dzięki temu wyróżnisz te miejsca, a przy okazji stworzysz niesamowity klimat.

Jakie świece zapachowe wybrać?

Świeca zapachowa otula wnętrze przyjemnym aromatem, a tym samym pomaga w pełni się zrelaksować. Aby podkreślić wyjątkowy charakter prezentu, wybierz świeczkę zamkniętą w słoiczku ozdobionym wyjątkową grafiką. Świeca zapachowa na prezent może się też znajdować w ceramicznym naczyniu o niebanalnym kształcie – może ono przypominać garnek do gotowania lub filiżankę. Dzięki temu świeczka będzie wspaniale prezentowała się na biurku, komodzie czy regale. Po jej spaleniu naczynie można wykorzystać jako pojemnik wielokrotnego użytku. To idealny upominek dla wszystkich osób, które trzymają się zasady less waste. Zastanawiasz się, jakie świeczki wybrać na prezent? Poszukaj takich, które znajdują się w eleganckim opakowaniu, dzięki czemu pokażesz osobom obdarowanym, że Ci na nich zależy. Jeśli znasz ulubione zapachy przyjaciółki, siostry czy kuzynki, masz ułatwione zadanie. Z drugiej strony, jeśli nie jesteś pewny, jakie preferencje mają goście weselni, postaw na uniwersalną kompozycję zapachową – kwiatową, ziołową lub owocową.