Janachowska Party & Wedding

Pudło na suknię ślubną - złoto

W magazynie

SKU WALXX30003
Kolor: Złoty
Sprzedaje i wysyła Janachowska Party & Wedding
delivery Wysyłka od 11 PLN
calendar Dostawa w 2-5 dni

Opis

Pudło na suknię ślubną - złoto

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktu - pudło na suknie ślubną w kolorze złotym. Większość panien młodych chcę zostawić swoją suknię ślubną w garderobie na pamiątkę. To nie tylko suknia na wyjątkowe przyjęcie, ale przede wszystkim jest to suknia, która ma znaczenie sentymentalne i emocjonalne. Jest ona często postrzegana jako symbol miłości, wspomnienie ważnego w życiu momentu, które chce się zachować na zawsze w pamięci. 
Dodatkowym atutem przechowywania sukni ślubnej jest to, że pozwala w każdej chwili pannie młodej wraz z mężem na podróż sentymentalną do tych wyjątkowych chwil. Daje również możliwość przekazania sukni ślubnej dalej w rodzinie, na przykład córce czy wnuczce.  W tak zabezpieczonym pudełku nie powinno dość do uszkodzeń czy zniszczeń. 

Pudło ma również zastosowanie praktycznie, ponieważ często  suknie są wykonane ze specjalnych, delikatnych materiałów, drobnych dodatków i zdobień, które wymagają specjalnej pielęgnacji oraz chronienia.  Przechowywanie jej w odpowiednich warunkach pozwala na utrzymanie jej w nienaruszonym stanie przez długi czas.

Nasze pudło zostało specjalnie zaprojektowanie, aby spełniało wszystkie oczekiwania panien młodych. Dzięki temu, że pudło można złożyć samodzielnie, bez problemu pozwoli na bezpieczny transport oraz zmieści się w każdej przestrzeni. W wasze ręce oddajemy pudła w dwóch wariantach kolorowych – różowe złoto i żółte złoto.

Jak wygląda pudło?

Pudło ma wymiary 900x550x220 mm, które na spokojnie pomieści każdą suknie ślubną, zarówno małą rybkę jak i ogromną księżniczkę. Wykonane jest z wysokiej, twardej jakości kartonu, zabezpieczony złotą powłoką.

Dodatkowa ochrona?

Oczywiście, że tak! Pudło posiada wypełniacz, który zabezpieczy suknie przed zgnieceniami, uszkodzeniami podczas transportu i przechowywania. Dzięki przeźroczystej osłonie na górze pudła możemy zajrzeć do środka i sprawdzić czy suknia jest w dobrym stanie, bez konieczności wyciągania jej całej z opakowania.

Pudło do samodzielnego złożenia?

Brzmi to strasznie? Nie ma czego się bać! Specjalnie zaprojektowaliśmy pudło tak, aby samodzielnie jego złożenie było szybkie i przyjemne. Od nas otrzymujecie pudełko rozłożone, bez problemu pozwoli na bezpieczny transport oraz zmieści się w każdej przestrzeni. Możemy zapewnić, że nasze pudło na suknię ślubną jest najlepszym wyborem dla wymagających klientek, które cenią sobie jakość, wygodę jak i elegancje. Dlatego nie ma co czekać. Wybierz karton w kolorze, który bardziej Ci pasuje i ciesz się bezpiecznym przechowywaniem swojej wymarzonej sukni ślubnej!

Postaw na nasze pudło!

Możemy zapewnić, że nasze pudło na suknię ślubną jest najlepszym wyborem dla wymagających klientek, które cenią sobie jakość, wygodę jak i elegancje. Dlatego nie ma co czekać. Wybierz karton w kolorze, który bardziej Ci pasuje i ciesz się bezpiecznym przechowywaniem swojej wymarzonej sukni ślubnej!
UWAGA! Produkt powystawowy. Może posiadać ślady użytkowania. 

O produkcie

Marka Janachowska Party & Wedding
Kolor Złoty

Sprzedawca

Janachowska Party & Wedding

Janachowska Party & Wedding to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do ślubu i na przyjęcie marzeń. Parze młodej oferujemy możliwość stworzenia kompleksowej stylizacji, zaczynając od sukni ślubnej dla panny młodej i garnituru dla pana młodego, przez przydatne akcesoria, buty, po papeterię, dekoracje czy upominki dla gości.

Zobacz produkty

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

loader
Ładuję...