Papeteria ślubna

sort-descending

Papeteria ślubna w Janachowska.pl

Papeteria ślubna na Janachowska.pl obejmuje winietki, księgi gości, menu i plany stołów, zawieszki, kartki okolicznościowe, naklejki oraz albumy. Papeteria to niezwykle istotny element każdego przyjęcia weselnego. Pary Młode nie wyobrażają sobie dekoracji sali weselnej bez papierowych winietek czy księgi gości, która stanowi wspaniałą pamiątkę z najważniejszego dnia w życiu pary. To bowiem papeteria jest elementem wesela, z którym goście stykają się już w pierwszych momentach wydarzenia. Tablica powitalna dla gości wita przybyłych członków rodziny i kieruje ich na salę weselną zachęcając do rozpoczęcia zabawy. Kolejnym, niezwykle istotnym elementem jest tablica z rozsadzeniem gości, dzięki której uczestnicy wesela z łatwością odnajdą stół, przy którym będą świętować całą noc. Po tym, jak goście weselni odnajdą swój stół przychodzi czas na odnalezienie swojego miejsca! W tym przypadku nieocenioną rolę odgrywają winietki. Te niewielkie, papierowe karteczki są jednym z ważniejszych elementów papeterii, ponieważ oprócz funkcji dekoracyjnej pełnią funkcję drogowskazu dla gości. Dzięki winietkom z imionami i nazwiskami, każdy gość ma specjalnie wyznaczone miejsce. Oprócz funkcjonalnej roli winietek, stanowią one także piękną ozdobę stołu. To element, na którym możemy przemycić styl wesela, motyw przewodni, czy element personalizacji. 

Zaproszenia na ślub

Jednym z pierwszych tematów, który rozpoczyna Waszą przygodę z papeterią ślubną jest wybór zaproszeń. To jeden z początkowych momentów, w którym niejako decydujecie się na motyw przewodni we wszelkich ozdobach papeteryjnych. Dobór zaproszeń zależny jest od charakteru wesela i stylu na jaki się zdecydujecie. Macie w planach wesele w stylu rustykalnym? Postawcie na zaproszenia z motywem roślinnym lub zaproszenia z motywem boho. Stawiacie na wesele w stylu glamour pełne błysku i elegancji? Rozważcie stonowane, eleganckie zaproszenia ze złotymi lub srebrnymi, wytwornymi elementami, które zasugerują gościom charakter wydarzenia. 

Kiedy zaprosić gości na ślub i wesele?

To kwestia, nad którą głowi się wiele Par Młodych. Bezpiecznym terminem, w którym należy zaprosić gości na uroczystość weselną jest około 6 miesięcy przed weselem. To czas, który pozwoli gościom na zaplanowanie swoich obowiązków i dostosowanie się do Waszego terminu ślubu. Nie warto zostawiać tego tematu na ostatnią chwilę i odwlekać zapraszania gości na wesele. Im wcześniej poinformujesz rodzinę i bliskich o najważniejszym dniu w Twoim życiu, tym większa szansa, że wszyscy Ci, na których obecności zależy Ci najbardziej pojawią się na Twoim ślubie i weselu. 

Jakie winietki wybrać?

Obecnie na rynku dostępne są dziesiątki rodzajów winietek. Oprócz tradycyjnych, papierowych prostokątów, w naszej ofercie znajdziesz także drewniane winietki czy winietki w kształcie liścia monstery. W sezonie ślubnym 2022 w trendach królują winietki w stylu rustykalnym oraz winietki w stylu glamour. W zależności od stylu i motywu przewodniego wesela, na janachowska.pl z pewnością znajdziesz oryginalne winietki, dzięki którym unikniesz chaosu rozsadzając gości oraz udekorujesz stoły wesele. 

Jaką papeterię wybrać? Trendy w papeterii ślubnej

Papeteria ślubna powinna idealnie współgrać ze stylem ślubu i wesela. Poczynając od zaproszeń, przez tablice, naklejki i menu pożądane byłoby przemycenie tego samego motywu na wszystkich elementach papeterii. Organizując wesele, zastanówcie się nad wzorem bądź kolorem, który ma wieść prym na Waszym weselu. Być może macie swój ulubiony motyw, wzór bądź Panna Młoda uwielbia jeden z rodzajów kwiatów? Postarajcie się odnaleźć swój motyw lub wzór, który idealnie odda charakter waszej Pary i będzie spójny z tym, co lubicie i z czym się utożsamiacie! 

Księga gości - wspaniała pamiątka z wesela. Jak wybrać odpowiednią? 

Księga gości to rzecz, bez której Pary Młode nie wyobrażają sobie wesela. To element stanowiący bezcenną pamiątkę z imprezy, po którą chętnie sięgniemy, by obudzić wspomnienia i wrócić pamięcią do dnia ślubu i wesela. Życzenia od gości w formie księgi- zabawne wpisy, szczere życzenia czy komentarze gości mogą okazać się bezcenną pamiątką, która wywoła w Was same pozytywne wspomnienia, emocje i pozwoli na chwilę cofnąć się pamięcią do najważniejszego dnia w Waszym życiu. Księga gości w formie papierowej na pewno będzie dla was źródłem pozytywnych emocji i stanie się nieocenioną pamiątką, do której po latach wrócicie z rozrzewnieniem. Na weddingdrem.shop znajdziesz tradycyjną, białą księgę gości, księgę gości z napisem “love”, księgę gości w formie serca, księgę gości w stylu eko, czy księgę gości z motywem kwiatowym.

Oryginalna księga gości

Obecne trendy ślubne gwarantują cały wachlarz ksiąg gości w nietuzinkowych odsłonach. Oprócz tradycyjnej księgi gości w formie papierowej książki, istnieje wiele alternatyw, które możesz wykorzystać, jeśli zależy Ci na niesztampowym rozwiązaniu. Janachowska.pl specjalnie z myślą o Parach Młodych, którym zależy na zabawnej i oryginalnej księdze gości, przygotowało księgę gości w formie pudełka na porady! Z pewnością to rozwiązanie dostarczy wam wiele śmiechu i może okazać się cenną wskazówką na rozpoczęcie małżeńskiej drogi!

Menu na wesele oraz plan stołów

Ślubna papeteria to także eleganckie kartki z menu! Przez długi czas Pary Młode pomijały ten element stołu weselnego, a trend nie był obecny na polskim weselu. Obecnie jednak co raz częściej Pary Młode decydują się na tę opcję, a my jesteśmy fanami tego rozwiązania! Ślubne menu warto jest umieścić na talerzyku każdego z gości po to, by każdy z uczestników poczuł się wyjątkowo i miał wrażenie, że jest uczestnikiem eleganckiej i wyjątkowej kolacji. Oprócz pozytywnego wrażenia, które wywrzesz na swoich gościach, elegancko wydrukowane menu z motywem wesele będzie stanowić dodatkową dekorację stołu. Na weddingdream,shop znajdziesz menu w stylu rustykalnym, eleganckie menu w stylu glamour oraz menu w stylu eko. Specjalnie z myślą o Parach Młodych, które pragną kompleksowo ozdobić salę weselną przy użyciu papaterii przygotowaliśmy plany stołów z motywem roślinnym, które pomogą Ci uporządkować kwestię usadzenia gości i zachować ład i porządek na sali weselnej. 

Zawieszki na alkohol

Większość par nie wyobraża sobie wesela bez alkoholu, a jak powszechnie wiadomo, na polskim weselu na stołach króluje wódka. Pary Młode chcąc kompleksowo ozdobić stół weselny decydują się na udekorowanie trunków ślubnymi zawieszkami. Zawieszki na alkohol to bardzo popularna forma nadania alkoholowi elementu personalizacji wesela. Zawieszki przyciągają uwagę gości i nierzadko stają się zabawnym elementem stołu. Zachęcają gości do zabawy bądź zawierają zabawne frazy i humorystyczne powiedzenia, które są gwarantem szampańskiego humoru! W ofercie posiadamy cały wachlarz zawieszek na alkohol. Na janachowska.pl znajdziesz zawieszki na alkohol z podziękowaniem, zawieszki na alkohol boho, zawieszki na alkohol z imionami pary młodej oraz humorystyczne zawieszki na alkohol. Niezależnie od tego jakich zawieszek szukasz i czy zależy Ci na eleganckiej i stonowanej, bądź frywolnej i humorystycznej formie, u nas z pewnością znajdziesz to, czego potrzebujesz!