Zestawy galanterii dla Pana Młodego

(14 produktów)

    Sortuj

    Sortowanie według

Warto przeczytać

Galanteria skórzana męska – zestawy

Galanteria skórzana męska w zestawie dla Pana Młodego to gwarancja idealnego dopasowania stylistycznego i kolorystycznego. Wszystkie elementy zestawu galanterii perfekcyjnie ze sobą współgrają i podkreślają uroczysty charakter męskiej stylizacji. Akcesoria na specjalne okazje warto kupować w kompletach, by nie tracić czasu na poszukiwanie każdego z elementów osobno. Przeglądanie propozycji galanterii męskiej, np. muszek, poszetek, pasków czy szelek do spodni może zająć wiele godzin, a przed ślubem każda chwila jest cenna! Warto kupić wszystko idealnie skomponowane w zestawie, zaoszczędzić czas oraz pieniądze i czerpać satysfakcję z udanych zakupów.

Galanteria męska – skórzane szelki i muszka

Galanteria męska na Janachowska.pl to starannie dobrane propozycje akcesoriów dla Pana Młodego, wykonane z doskonałej jakości skóry naturalnej. W zestawie galanterii znajdziesz męskie szelki zapinane na klamrę, skórzaną muszkę oraz elegancką poszetkę, która doskonale pasuje do pozostałych elementów. Jeśli zawsze chciałeś mieć skórzane szelki do spodni, to teraz jest doskonała okazja, by zaopatrzyć się w nie wraz z eleganckim zestawem galanterii. Męskie szelki zapinane na klamrę, modna muszka ze skóry w tym samym odcieniu i dobrana kolorystycznie poszetka w zestawie robią piorunujące wrażenie! Na stronie znajdziesz mnóstwo zestawów akcesoriów do ślubu i na rozmaite okazje np. wieczór kawalerski, bal maturalny, zjazd absolwentów czy uroczystości rodzinne. Dlatego sprawdź, co przygotowaliśmy i wybierz zestaw galanterii, który najlepiej podkreśli Twój styl!

Galanteria ze skóry w odcieniu karmelu 

Szykowna galanteria skórzana męska w zestawach to rozwiązania dla mężczyzn, którzy cenią elegancję, ponadczasową klasykę, a jednocześnie nietuzinkowy i unikalny wygląd. Zestaw, który składa się z szelek i muchy lub szelek, muchy i poszetki charakteryzuje się niezwykle starannym wykonaniem. Akcesoria z miękkiej, naturalnej skóry bydlęcej w wybranym odcieniu np. karmelowego brązu, doskonale pasują do ślubnej stylizacji Pana Młodego.

loader
Ładuję...