Ćma i motyl

Świeca sojowa - owoce cytrusowe - 120 ml

W magazynie

SKU czb120cytrusy
Sprzedaje i wysyła Ćma i Motyl
delivery Wysyłka od 14 PLN
calendar Dostawa w 7 dni

Opis

Ekologiczna świeca w słoiku o pojemności 120 ml o aromacie owoców cytrusowych.

Wosk sojowy, kolor naturalnie biały.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo świece, których aromat jest dostosowany do pory dnia, mając odpowiednio wpływać na nasze nastroje. Stąd podział na strefę dzienną i nocną, a więc: motyle i ćmy.

Owoce cytrusowe to jeden z naszych motyli. Zapach cytrusów korzystnie wpływa na nadciśnienie, redukuje lęki i napięcia nerwowe, a jednocześnie pobudza do działania, choć mądrzy tego świata mówią, że nie jest cudownym lekiem na lenistwo ;-)

Ekologiczna świeca zaopatrzona jest w drewniany podwójny knot, którego charakterystyczny szum podczas spalania przywodzi na myśl palące się drewno w kominku. Po każdorazowym paleniu świecy knot należy ułamać na wysokość około 3 mm. Jeśli planujemy jednorazowo dłuższe użytkowanie, warto świecę zgasić po kilku godzinach, poczekać aż przestygnie i ułamać knot po czym można świecę zapalić ponownie. Warto też pamiętać, że świeca powinna być palona przynajmniej do momentu rozpuszczenia się wosku na całej średnicy świecy; pozwoli to ukształtować w miarę równą powierzchnię, tzw. pamięć świecy, co pomoże uniknąć wypalenia tylko wąskiego tunelu w wosku. Ponadto świeca, która stworzy sobie taki tunel, narażona jest na gaśnięcie, ponieważ pogłębiający się lejek sprawi, że płomień będzie miał za mało tlenu, aby się palić.

Słoiki zaopatrzone są w czarną nakrętkę UREA.

O produkcie

Marka Ćma i motyl

Sprzedawca

Ćma i Motyl

Pochodzimy z Gorzowa Wielkopolskiego, nasza firma to manufaktura świec ekologicznych, zapachowych. Powstają u nas świece sojowe i sojowo - pszczele w słoikach o pojemnościach 120, 180 i 250 ml (60 ml na specjalne zamówienie). Posiadamy wersje czarno - białe i kolorowe, standardowe, okolicznościowe i spersonalizowane (szczególnie polecane jako prezent dla gości weselnych). Mamy w ofercie świece w ośmiu wersjach zapachowych odpowiednich na każdą porę roku, a nawet na każdą porę dnia. Każdy produkt możemy zapakować jak na prezent, w ekologicznych opakowaniach.

Zobacz produkty
loader
Ładuję...