Ćma i motyl

Świeca sojowa - świerkowy las - 250 ml

W magazynie

SKU czb250las
Sprzedaje i wysyła Ćma i Motyl
delivery Wysyłka od 14 PLN
calendar Dostawa w 7 dni

Opis

Ekologiczna sojowa świeca w słoiku o pojemności 250 ml o aromacie świerkowego lasu.

Wosk sojowy, kolor naturalnie biały.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo świece, których aromat jest dostosowany do pory dnia, mając odpowiednio wpływać na nasze nastroje. Stąd podział na strefę dzienną i nocną, a więc: motyle i ćmy.

Świerkowy las to jeden z naszych motyli. Zapach lasu działa orzeźwiająco i antybakteryjnie. Ponadto, zapewniając harmonię zmysłów, poprawia koncentrację i pamięć.

Świeca zaopatrzona jest w drewniany podwójny knot, którego charakterystyczny szum podczas spalania przywodzi na myśl palące się drewno w kominku. Po każdorazowym paleniu świecy knot należy ułamać na wysokość około 3 mm. Jeśli planujemy jednorazowo dłuższe użytkowanie, warto świecę zgasić po kilku godzinach, poczekać aż przestygnie i ułamać knot po czym można świecę zapalić ponownie. Warto też pamiętać, że świeca powinna być palona przynajmniej do momentu rozpuszczenia się wosku na całej średnicy świecy; pozwoli to ukształtować w miarę równą powierzchnię, tzw. pamięć świecy, co pomoże uniknąć wypalenia tylko wąskiego tunelu w wosku. Ponadto świeca, która stworzy sobie taki tunel, narażona jest na gaśnięcie, ponieważ pogłębiający się lejek sprawi, że płomień będzie miał za mało tlenu, aby się palić.

Słoiki zaopatrzone są w czarną nakrętkę UREA.

O produkcie

Marka Ćma i motyl

Sprzedawca

Ćma i Motyl

Pochodzimy z Gorzowa Wielkopolskiego, nasza firma to manufaktura świec ekologicznych, zapachowych. Powstają u nas świece sojowe i sojowo - pszczele w słoikach o pojemnościach 120, 180 i 250 ml (60 ml na specjalne zamówienie). Posiadamy wersje czarno - białe i kolorowe, standardowe, okolicznościowe i spersonalizowane (szczególnie polecane jako prezent dla gości weselnych). Mamy w ofercie świece w ośmiu wersjach zapachowych odpowiednich na każdą porę roku, a nawet na każdą porę dnia. Każdy produkt możemy zapakować jak na prezent, w ekologicznych opakowaniach.

Zobacz produkty
loader
Ładuję...