Wszystkoręcznie

Świeca sojowa handmade Zmierzch

Brak w magazynie

SKU ŚBK3
Sprzedaje i wysyła Wszystkoręcznie
delivery Wysyłka od 14 PLN
calendar Dostawa w 2-5 dni

Opis

ZMIERZCH to bardzo oryginalna, zupełnie inna niż dotychczas kompozycja o bardzo wytrawnym, lekko dymnym i cięższym aromacie. Zdecydowanie pasuje do jesienno - zimowych klimatów. Nadaje pomieszczeniu charakteru i na pewno zwróci na siebie uwagę odwiedzających gości.

Pozostałe wyczuwalne nuty zapachowe:

Nuty górne: śliwka, rumianek, cytron
Nuty środka: pączek goździka, laska cynamonu, ziele angielskie
Nuty dolne: złoty bursztyn, paczula, wanilia

W brązowym słoiczku 180 ml znajduje się 150g pachnącego wosku, co daje nam około 35 godzin palenia. Świeca posiada bawełniany knot.

Najważniejsze zasady palenia świecy sojowej:

1. Świeca musi się palić tak długo, aż wosk stopi się do krawędzi naczynia. Zazwyczaj jest to czas minimum 1 godziny. Dzięki temu świeca nie będzie tunelować.

2. Przed każdym kolejnym paleniem skróć knot - wystarczy odkruszyć zwęgloną końcówkę. Dzięki temu świeca nie będzie kopcić a zwęglony knot nie zanieczyści wosku.

3. Maksymalny czas palenia świecy to 4 godziny. Zbyt długie palenie to przedwczesne ulotnienie się olejków oraz ryzyko przegrzania wosku.

4. Zadbaj o bezpieczeństwo - nie stawiaj świecy w przeciągach oraz w pobliżu materiałów łatwopalnych. Miej na uwadze czy świeca nie zagraża bezpieczeństwu dzieci i zwierząt.

5. Nie stawiaj świecy przy oknie w chłodne dni - wosk będzie się ochładzał po stronie okna i nierówno się stopi.

6. Zarezerwuj sobie czas na relaks! Niech palenie świecy przypomina Ci o odpoczynku. Polecam zająć głowę medytacją, relaksującą kąpielą lub jogą. :)

O produkcie

Marka Wszystkoręcznie

Sprzedawca

Wszystkoręcznie

Wszystkoręcznie to trójmiejska manufaktura świec sojowych. Została założona przez chemiczkę, która po wielu latach pracy w laboratorium stworzyła własną markę, gdzie w swoim rytmie i stylu tworzy rękodzieło w duchu slow life. Marka powstała z potrzeby wprowadzenia spokoju w życiu jej twórczyni i chęci przekazania go innym. Misją Wszystkoręcznie jest to, aby palenie świec stało się rytuałem każdego z nas i przypominało o zwolnieniu tempa i odpoczynku. 

Zobacz produkty
loader
Ładuję...