Wszystkoręcznie

Świeca sojowa handmade Tropiki

W magazynie

SKU ŚBK4
Sprzedaje i wysyła Wszystkoręcznie
delivery Wysyłka od 14 PLN
calendar Dostawa w 2-5 dni

Opis

TROPIKI to mocno owocowa, słodko - orzeźwiająca kompozycja tropikalnych aromatów. Połączenie soczystego melona, mango i madarynki natychmiast przywołuje wspomnienia letnich drineczków i pysznych owoców :) Poza wspomnianymi zapachami, świeca Tropiki przepełniona jest mnóstwem różnorodnie owocowych i apetycznych nut zapachowych.

Pozostałe wyczuwalne nuty zapachowe:

Nuty górne: biały grejpfrut, woda ogórkowa, truskawka, świeżo wyciśnięta cytryna, biała brzoskwinia, mandarynka
Nuty środka: skórka brzoskwini, melon, liść maliny, soczyste mango, trzcina cukrowa
Nuty dolne: rozdrobniony kokos, świeży ananas, złoty bursztyn, wanilia

W brązowym słoiczku 180 ml znajduje się 150g pachnącego wosku, co daje nam około 35 godzin palenia. Świeca posiada bawełniany knot. 

Najważniejsze zasady palenia świecy sojowej:

1. Świeca musi się palić tak długo, aż wosk stopi się do krawędzi naczynia. Zazwyczaj jest to czas minimum 1 godziny. Dzięki temu świeca nie będzie tunelować.

2. Przed każdym kolejnym paleniem skróć knot - wystarczy odkruszyć zwęgloną końcówkę. Dzięki temu świeca nie będzie kopcić a zwęglony knot nie zanieczyści wosku.

3. Maksymalny czas palenia świecy to 4 godziny. Zbyt długie palenie to przedwczesne ulotnienie się olejków oraz ryzyko przegrzania wosku.

4. Zadbaj o bezpieczeństwo - nie stawiaj świecy w przeciągach oraz w pobliżu materiałów łatwopalnych. Miej na uwadze czy świeca nie zagraża bezpieczeństwu dzieci i zwierząt.

5. Nie stawiaj świecy przy oknie w chłodne dni - wosk będzie się ochładzał po stronie okna i nierówno się stopi.

6. Zarezerwuj sobie czas na relaks! Niech palenie świecy przypomina Ci o odpoczynku. Polecam zająć głowę medytacją, relaksującą kąpielą lub jogą. :)

O produkcie

Marka Wszystkoręcznie

Sprzedawca

Wszystkoręcznie

Wszystkoręcznie to trójmiejska manufaktura świec sojowych. Została założona przez chemiczkę, która po wielu latach pracy w laboratorium stworzyła własną markę, gdzie w swoim rytmie i stylu tworzy rękodzieło w duchu slow life. Marka powstała z potrzeby wprowadzenia spokoju w życiu jej twórczyni i chęci przekazania go innym. Misją Wszystkoręcznie jest to, aby palenie świec stało się rytuałem każdego z nas i przypominało o zwolnieniu tempa i odpoczynku. 

Zobacz produkty
loader
Ładuję...