Alkohol na prezent

Skrzynka z tekstem na święta + Jack Daniel's

Niedostępny

SKU ANP-CS-PŚ-2757

Dokonaj personalizacji produktu.

pencil Produkt personalizowany

Max 25 znaki

Max 25 znaki

Max 25 znaki

Max 30 znaki

Max 30 znaki

Max 30 znaki

speaker Termin realizacji wynosi od 1 do 2 dni roboczych

Sprzedaje i wysyła Alkohol na Prezent
delivery Wysyłka od 14.99 PLN
norefunds Brak możliwości zwrotu

Opis

Drewniana skrzynka z własnym tekstem + Jack Daniel's

Jack Daniel’s jest jedną z najbardziej kultowych marek alkoholowych na świecie – a przy okazji rozsławia amerykańskie Tennessee, gdzie whiskey sour mash Old No. 7 jest produkowana od lat według tej samej, unikatowej receptury. To sprawdzony alkohol na prezent, z dowolnej okazji – także świątecznej, gdy chcemy zrobić udaną niespodziankę w trakcie świątecznej czy pracowniczej wigilii.

Propozycja prezentu, który właśnie oglądasz, jest unikatowa. Butelka popularnej whiskey jest przez nas dostarczana z drewnianym, eleganckim pudełkiem prezentowym z drewna. Czarna skrzynka jest ozdobiona świątecznym motywem Mikołaja oraz jego sań i zaprzęgu, a poza tym – treścią, którą podajesz w trakcie składania zamówienia.

Ceniona na całym świecie Whiskey w skrzynce z dedykacją na Boże Narodzenie to nad wyraz elegancki upominek. Czarne, drewniane pudełko doskonale komponuje się z etykietą, która jest doskonale znana dzięki perfekcyjnemu połączeniu czarnego tła i białych napisów, które od lat opisują oryginalnego Jacka Danielsa Old No. 7.


Jack Daniels Old No. 7

  • Tennessee Sour Mash Whiskey
  • Pojemność: 0,7 l
  • Zawartość alkoholu: 40%

Opakowanie

Jack Daniel’s Old No. 7 na Boże Narodzenie jest zapakowany w czarną, drewnianą skrzynkę na whisky z personalizacją.

O produkcie

Marka Alkohol na prezent
Rodzaj alkoholu Whiskey

Sprzedawca

Alkohol na Prezent

Alkohol na Prezent to marka specjalizująca się w sprzedaży personalizowanych butelek napojów alkoholowych. Oferujemy możliwość napisania własnych życzeń lub dedykacji na etykiecie dowolnego trunku, jak i również dobrania do niego wyjątkowych dodatków, takich jak ozdobne kolce, personalizowane pudełka i drewniane skrzynki z własnym tekstem, przepiękne flower boxy czy luksusowe szkło. Nasze produkty pakowane są na prezent, ponadto wyróżnia je wysoka jakość i estetyka wykonania. Jeśli szukają Państwo oryginalnego prezentu ślubnego, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. 

Zobacz produkty
loader
Ładuję...