Facebook Pixel
Alkohol na Prezent

Freixenet Ice kieliszki + dedykacja

SKU
ANP-FI-KK-4363
184,00 zł

Dokonaj personalizacji produktu.

Produkt personalizowany

Termin realizacji wynosi od 1 do 2 dni roboczych

Sprzedaje i wysyła Alkohol na Prezent
Wysyłka od 14,99 PLN
Brak możliwości zwrotu

Cava na prezent ślubny


Prezent na ślub zamiast kwiatów? Jest tyle pomysłów, ale wśród nich sprawdzony jest alkohol ze spersonalizowaną etykietą, na której nasza firma nanosi wskazaną przez Ciebie treść. Życzenia, data, imiona Pary Młodej – Ty decydujesz w momencie składania zamówienia. Dobrze, ale jaki alkohol będzie odpowiedni jako prezent ślubny? Wiele osób doradza szampana, więc ciekawym pomysłem jest jego hiszpański odpowiednik, czyli wytwarzane tradycyjną metodą wino musujące typu cava.

Za Freixenet stoi historia sięgająca połowy XIX wieku, a także globalna renoma. Komplet dopełniają dwa kryształowe kieliszki, w których owocowy charakter Freixenet Ice ujawnia całą swoją moc. Zgodnie z zaleceniami twórców tego wyjątkowego, hiszpańskiego wina musującego, trunek należy serwować w niskiej temperaturze.

Dla Młodej Pary będzie to upominek zamiast kwiatów, który pasuje np. do romantycznej kolacji we dwoje w trakcie miesiąca miodowego.


Freixenet Ice:


- hiszpańska cava

- pojemność: 0,75 L

- zawartość alkoholu: 11,5%


Zestaw prezentowy zawiera ponadto 2x kryształowe kieliszki.

  • Marka Alkohol na prezent
  • Rodzaj wina Musujące
Alkohol na Prezent

Alkohol na Prezent to marka specjalizująca się w sprzedaży personalizowanych butelek napojów alkoholowych. Oferujemy możliwość napisania własnych życzeń lub dedykacji na etykiecie dowolnego trunku, jak i również dobrania do niego wyjątkowych dodatków, takich jak ozdobne kolce, personalizowane pudełka i drewniane skrzynki z własnym tekstem, przepiękne flower boxy czy luksusowe szkło. Nasze produkty pakowane są na prezent, ponadto wyróżnia je wysoka jakość i estetyka wykonania. Jeśli szukają Państwo oryginalnego prezentu ślubnego, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. 

ZOBACZ PRODUKTY

Inne produkty sprzedawcy