Wyjątkowy Prezent

Pakiet Romantyczny Masaż dla Nowożeńców

W magazynie

SKU PPWD/005
Sprzedaje WYJĄTKOWY PREZENT
file Produkt do pobrania
person Tylko dla klientów zalogowanych
time Czas dostępu: bez limitu

Opis

Ślub to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Jednak jest także mocno stresującym przeżyciem, szczególnie dla nowożeńców. Dlatego Pakiet Przeżyć "Romantyczny Masaż dla Nowożeńców" to doskonały wybór, pozwalający szczęśliwym małżonkom na wspólny relaks i odprężenie. Kilkadziesiąt propozycji masażowych, dostępnych na terenie całego kraju, sprawia, że z łatwością można znaleźć tu swój wymarzony odpoczynek i odpowiednio się zrelaksować!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór ciekawych prezentów, których realizacja gwarantuje świetną zabawę. Osoba obdarowana decyduje, jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet Przeżyć?
Prezent obejmuje ponad 20 przeżyć na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie Przeżyć jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Romantyczny Masaż dla Nowożeńców" to doskonały prezent dla świeżo upieczonych małżonków. Osoby obdarowane wybiorą swój wymarzony sposób na odpoczynek, a następnie wspólnie udadzą się na relaks w jednym z eleganckich salonów spa. Łatwy sposób na podarowanie bliskim zmysłowego odprężenia!

Ważne informacje: Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Lista prezentów:

Masaże i Relaks

• Masaż Aromaterapeutyczny
• Masaż Relaksacyjny
• Masaż Tajski
• Masaż Balijski
• Romantyczny Masaż
• Masaż Gorącymi Kamieniami
• Masaż Orientalny
• Masaż Aromatyczny
• Relaks w Strefie SPA

O produkcie

Cecha produktu Produkt wirtualny
Data ważności 3 lata
Ilość przeżyć 20+
Marka Wyjątkowy Prezent

Sprzedawca

WYJĄTKOWY PREZENT

Wyjątkowy Prezent to pierwsza w Polsce firma, oferująca prezenty w formie ekscytujących przeżyć. Codziennie dbamy o to, aby prezenty zapadały w pamięć, zapewniały emocje i gwarantowały niezapomniane wspomnienia. Bogata oferta prezentów sprawia, że przeżycia coraz częściej wybierane są na ślub - zarówno jako "prezent główny", jak i w formie upominku lub dodatku do prezentu dla Młodej Pary, wręczanego zamiast kwiatów czy butelki wina. Osoby obdarowane otrzymują aż 3 lata na realizację swojego prezentu, a w ofercie znajduje się kilka tysięcy propozycji! Spełnianie marzeń jest proste!

Zobacz produkty

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

loader
Ładuję...