Wyjątkowy Prezent

Pakiet Przeżyć Relaks w SPA dla Nowożeńców

W magazynie

SKU PPWD/009
Sprzedaje WYJĄTKOWY PREZENT
file Produkt do pobrania
person Tylko dla klientów zalogowanych
time Czas dostępu: bez limitu

Opis

Istnieje wiele różnych form relaksu, pozwalających na głęboki, niczym nieskrępowany relaks. Jeśli potrzebujecie odpoczynku po stresie związanym z przygotowaniami i samym weselem, to Pakiet Przeżyć "Relaks w SPA dla Nowożeńców" będzie doskonałą formą odprężenia. Wybierzcie Wasze ulubione zabiegi SPA lub wypróbujcie coś zupełnie nowego. Czeka na Was elegancki salon, profesjonalna obsługa, a przede wszystkim relaks - dla duszy i ciała. Zanurzcie się w krainie odprężenia!  

Czym jest Pakiet Przeżyć?

Pakiet Przeżyć to zbiór ciekawych prezentów, których realizacja gwarantuje świetną zabawę. Osoba obdarowana decyduje, jakie przeżycie chce zrealizować.  

Jak działa Pakiet Przeżyć?

Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.  

Co obejmuje Pakiet Przeżyć?

Prezent obejmuje blisko 30 przeżyć na terenie całej Polski.  

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie Przeżyć jest niezmienna?

Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej.  

Pakiet Przeżyć "Relaks w SPA dla Nowożeńców" to oryginalny prezent na ślub, który pozwoli parze młodej odpocząć, po stresie związanym z przygotowaniami i samym weselem. Wspólne wyjście do salonu spa i relaksujące zabiegi to zmysłowe odprężenie dla mięśni i duszy. Wybierzcie oryginalny podarunek ślubny i podarujcie nowożeńcom wspaniały odpoczynek!  

Ważne informacje: Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie. Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej.
 
Lista prezentów:

SPA

• Popołudnie SPA
• Dzień w Spa
• Seans SPA
• Relaksujący Rytuał SPA
• Relaks w Piwnym SPA
• Romantyczny Relaks w SPA
• Nocleg z Pakietem SPA
• Ceremonia SPA
• Pobyt z Pakietem SPA

O produkcie

Cecha produktu Produkt wirtualny
Data ważności 3 lata
Ilość przeżyć 30+
Marka Wyjątkowy Prezent

Sprzedawca

WYJĄTKOWY PREZENT

Wyjątkowy Prezent to pierwsza w Polsce firma, oferująca prezenty w formie ekscytujących przeżyć. Codziennie dbamy o to, aby prezenty zapadały w pamięć, zapewniały emocje i gwarantowały niezapomniane wspomnienia. Bogata oferta prezentów sprawia, że przeżycia coraz częściej wybierane są na ślub - zarówno jako "prezent główny", jak i w formie upominku lub dodatku do prezentu dla Młodej Pary, wręczanego zamiast kwiatów czy butelki wina. Osoby obdarowane otrzymują aż 3 lata na realizację swojego prezentu, a w ofercie znajduje się kilka tysięcy propozycji! Spełnianie marzeń jest proste!

Zobacz produkty

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

loader
Ładuję...