Fiore

Rajstopy Sharon 30 den białe

W magazynie

SKU FIOREG6020-białe
Sprzedaje i wysyła Fiore
delivery Wysyłka od 12 PLN
calendar Dostawa w 1-2 dni

Opis

Poszukujesz swojego stylu i inspirujesz się wieloma wpływami? Lubisz zarówno wyszukaną francuską elegancję, włoską zmysłowość, jak i skandynawski minimalizm albo amerykański luz, a styl eklektyczny to nie jest Twoja bajka?

Być może najlepszym wyjściem będzie każdego dnia pokazać inną siebie!

Gdy znudzi Cię już garnitur w stylu Isabelle Rosselini załóż inspirowane latami 70. kwiaty w uroczym wydaniu à la Sharon Tate.

Te rajstopy proponujemy zarówno w bieli, jak i na wieczorne wyjścia w czerni.

O produkcie

Marka Fiore
Kolor Biały

Sprzedawca

Fiore

Reprezentujemy kobiecy punkt widzenia mody od talii do kostek. Paryski szyk i włoski seksapil to połączenie, które inspiruje nas do działania od 1998 roku. Joie de vivre to według nas nie tylko longsleeve w paski i pleciony koszyk, ale przede wszystkim podejście do życia z przymrużeniem oka i umiejętność pielęgnowania samej siebie.

Tworzeni przez kobiety dla kobiet, w zupełnie nowy sposób angażujemy się w piękno. Klasyczną bazę produktów inspirowanych życiem wzbogacamy o cztery kolekcje odpowiadające na aktualne trendy i sezonowe życzenia. Chcemy wyzwalać radość, urozmaicać codzienność i być częścią Twojego unikatowego stylu.

Naszym zadaniem nie jest wymyślanie kobietom problemów, a odpowiadanie na realnie istniejące potrzeby. Aby to było możliwe, pracujemy z myślącym podobnie zespołem projektantek, krojczych i szwaczek. Codzienność we Fiore to wsłuchiwanie się w głosy dziewczyn takich jak my.

Zobacz produkty
loader
Ładuję...