Forsomeone

Prośba o świadkowanie - balonowa przesyłka

W magazynie

SKU serce-roz-jix-zdrapka

Dokonaj personalizacji produktu.

pencil Produkt personalizowany

speaker Czas realizacji 1-2dni robocze.

delivery Wysyłka od 16 PLN
norefunds Brak możliwości zwrotu

Opis

 Zaskakujące prezenty mają w sobie największą moc. Prezent schowany w kartonowym ozdobnym pudełku nie będzie zdradzał zawartości aż do momentu rozpakowania. Po jego rozpakowaniu z wnętrza pudełka wyskoczy balon z personalizacją i zdrapką. Balon w pięknym kolorze różu z dołączoną zdrapką w pudełku to nasza propozycja na prezenta w ramach prośby o świadkowanie. 

  Parametry:

- wielkość balonu: ok. 45 cm,

- wielkość pudełka: 40 x 40 x 40cm,

- balon wypełniony helem,

- kolor napisu: czarny,

- kolor balona: różowy.

* Mając na uwadze najlepszą jakość balonów, sugerujemy by zakupiony balon w pudełku nie oczekiwał na wręczenie więcej niż 1-2 dni po otrzymaniu paczki. Najlepiej paczkę wysłać prosto do odbiorcy lub wręczyć paczkę w dniu dostawy lub na dzień po.

O produkcie

Kolor Różowy
Marka Forsomeone

Sprzedawca

Forsomeone - Prezentowa Przesyłka

Balonowa Przesyłka to marka stworzona z sercm w którym można zamówić dedykowany balon z helem, który umieszczony jest w ładnym kartoniku prezentowym. Personalizowane balony w pudełku to wyjątkowe prezenty, które sprawdzą się na wiele okazji w tym jako prośba o bycie świadkową/świadkiem. Nasza balonowa przesyłka gwarantuje dostarczenie najwyższej jakości produktu pod wskazany adres już nawet w ciągu 48 godzin na terenie całej Polski. Odpowiednia logistyka i przygotowanie oraz terminowość to podstawa udanej niespodzianki i prezentu.

Zobacz produkty
loader
Ładuję...