Forsomeone

Prośba o bycie świadkową ze zdjęciem

W magazynie

SKU biale-serce-ze-zdjeciem-swiadkowa

Dokonaj personalizacji produktu.

pencil Produkt personalizowany

Kompatybilne rozszerzenia wgrywanego pliku: jpg, png

speaker Czas realizacji 1-2dni robocze.

delivery Wysyłka od 16 PLN
norefunds Brak możliwości zwrotu

Opis

 Jeśli chcesz zaskoczyć nowoczesną niespodzianką w ramach pytania "czy zostaniesz moja świadkową" nasza poczta balonowa ma dla Ciebie propozycję. Balon wypełniony helem w kształcie białego serca zamieścimy w pudełku i przygotujemy jako wielki prezent niespodziankę. Na balonie zamieścimy Wasze wspólne zdjęcie i pytanie "Zostaniesz moją świadkową?". Balon po rozpakowaniu pudełka wskoczy z niego wywołując uśmiech na twarzy obdarowanej. Kartonik zostanie przewiązany wstążką z kokardą na jej wierzchu.

Parametry:

- wielkość balonu: ok. 45 cm,

- wielkość pudełka: 40 x 40 x 40cm,

- balon wypełniony helem,

- kolor napisu: czarny,

- kolor bibułek w pudełku: łososiowy, 

- kolor balona: biały.

* Mając na uwadze najlepszą jakość balonów, sugerujemy by zakupiony balon w pudełku nie oczekiwał na wręczenie więcej niż 1-2 dni po otrzymaniu paczki. Najlepiej paczkę wysłać prosto do odbiorcy lub wręczyć paczkę w dniu dostawy lub na dzień po.

O produkcie

Kolor Biały
Marka Forsomeone

Sprzedawca

Forsomeone - Prezentowa Przesyłka

Balonowa Przesyłka to marka stworzona z sercm w którym można zamówić dedykowany balon z helem, który umieszczony jest w ładnym kartoniku prezentowym. Personalizowane balony w pudełku to wyjątkowe prezenty, które sprawdzą się na wiele okazji w tym jako prośba o bycie świadkową/świadkiem. Nasza balonowa przesyłka gwarantuje dostarczenie najwyższej jakości produktu pod wskazany adres już nawet w ciągu 48 godzin na terenie całej Polski. Odpowiednia logistyka i przygotowanie oraz terminowość to podstawa udanej niespodzianki i prezentu.

Zobacz produkty

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

loader
Ładuję...