Grawnet

Podziękowania dla rodziców - drzewko

W magazynie

SKU grawnet-drzewko-rodzice

Dokonaj personalizacji produktu.

pencil Produkt personalizowany

  

speaker Termin realizacji wynosi od 1 do 3 dni roboczych

speaker Czas realizacja trwa ok. 3 dni

Sprzedaje i wysyła GRAWNET
delivery Wysyłka od 14 PLN
norefunds Brak możliwości zwrotu

Opis

Drzewko z serduszkami jest doskonałą formą podziękowania dla rodziców. Oprócz Waszych imion i daty ślubu, spersonalizowane są także podziękowania na serduszkach – mają grawer jaki tylko sobie zażyczycie.

- wymiary: całość: 50 x 35 cm | serduszka: 4 x 4 cm

- ilość: 25 serduszek z indywidualnymi podziękowaniami

- w cenie wycięte lub wygrawerowane imiona i data ślubu oraz spersonalizowane podziękowania na serduszkach

- materiał: sklejka brzozowa grubości 3 mm

- projekt: przed realizacją zawsze wysyłamy projekt podziękowań do akceptacji

 

 

O produkcie

Marka Grawnet

Sprzedawca

GRAWNET

Grawerowanie laserowe, cięcie i znakowanie laserem, zdobienie, personalizacja, realizacja zleceń nietypowych i niestandardowych – by codzienność uczynić niecodzienną, bardziej funkcjonalną lub piękniejszą.

GRAWNET to pracownia artystyczna, w której powstają laserowo wycinane i grawerowane ozdoby. Tutaj opracowywane są projekty i technologie wykonania, a potem wdrażane są do realizacji koronkowe, często misterne, cięte laserowo zaproszenia ślubne wraz z całą grafiką weselną oraz unikatowe i personalizowane kartki okolicznościowe. Oprócz tego projektujemy i wypalamy grawerowane podziękowania, dekoracje z drewna i sklejki na zamówienie oraz ażurowe elementy wycinane z tektury i filcu do rękodzieła decoupage i scrapbookingu.

GRAWNET to też agencja reklamowa, która szybko i precyzyjnie wykona dla Ciebie stemple i pieczątki, dostarczy grawerowane puchary i trofea, spersonalizuje gadżety reklamowe oraz wygraweruje wybrany model i kolor metalowych długopisów. Do obróbki laserowej polecamy: papier, karton, tekturę, sklejkę, drewno, filc, laminat, szkło akrylowe.

Zobacz produkty

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

loader
Ładuję...