Bispol

Mała świeca Bay leaf & blackberry eko 34h

W magazynie

SKU sn82-080-325
Sprzedaje i wysyła Bispol
delivery Wysyłka od 13 PLN
calendar Dostawa w 2 dni

Opis

Mała świece zapachowa o połączeniu wyjątkowego aromatu liścia laurowego i jeżyny wprowadza do wnętrza domu subtelne, a zarazem intensywne doznania zmysłowe. Aromaty te łączą się, tworząc atmosferę przypominającą ciepło domowego ogniska, błogi spokój i poczucie bezpieczeństwa. Podczas palenia tej małej świecy, drewniany knot dodaje nie tylko estetyki, ale również wzbogaca doświadczenie dźwiękiem palonego drewna. Ten subtelny dźwięk dodaje dodatkowej warstwy przyjemności, wprawiając w błogi nastrój i wprowadzając do przestrzeni domowej uczucie relaksu.

Ta kompaktowa świece, mimo swojego rozmiaru, potrafi intensywnie nasycać powietrze aromatami, tworząc przyjemne otoczenie. Wprowadza do pomieszczenia harmonię natury, dzięki czemu staje się doskonałym dodatkiem do chwil wytchnienia i relaksu w zaciszu własnego domu.


Zapach: Liść laurowy - jeżyna
Czas spalania: ~34h
Średnica: ø8,2cm
Wysokość: 8,5cm
Waga: ~190g
Marka: Valpe
Producent: Bispol

O produkcie

Marka Bispol
Kolor Brązowy

Sprzedawca

Bispol

Bispol to wiodący producent świec, podgrzewaczy, wkładów i zniczy w Europie. Jesteśmy firmą rodzinną, istniejącą na rynku od 1993 roku.Mając ponad 25 lat doświadczeń nieustannie rozwijamy się i doskonalimy we wszystkich obszarach naszej działalności.

Zobacz produkty
loader
Ładuję...