Facebook Pixel

Ledon.design

Ledon Let's boogie

SKU
Ledon_14
1 790,00 zł

Dokonaj personalizacji produktu.

Produkt personalizowany

Termin realizacji wynosi od 12 do 15 dni roboczych

Sprzedaje i wysyła Ledon.design
Wysyłka od 15 PLN
Brak możliwości zwrotu

Ten wspaniały Ledon to idealna dekoracja nie tylko Waszego wesela, ale też do fotobudek ślubnych, przyjęć zaręczynowych i rocznic.

Wybierz swój szczęśliwy, roztańczonyLedon i ciesz się nim podczas najwspanielszego dnia Twojego życia.

Wymiary Ledonu: 84 x 41 cm

Dostępne kolory świecenia: -biały -żółty -pomarańczowy -różowy -czerwony -fioletowy -niebieski -zielony

Dostępne przewody:

 -przewody czarne

-przewody białe

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie w wiadomości do sprzedającego informacji, jaki kolor świecenia, kinkietu a także przewodów chcesz wybrać.Wszystkie Ledony sprzedajemy w zestawie ze ściemniaczem dotykowym umieszczonym na przewodzie. Istnieje również możliwość dodatkowego dokupienia pilota do ściemniacza.Każdy Ledon w naszym sklepie jest produktem na specjalne zamówienie. Wykonujemy go na Twoje indywidualne zamówienie w oparciu o powyższe, wybrane opcje. Ledon może zostać zareklamowany w ciągu 2 lat.

Ledon nie ulega zwrotowi z uwagi na wykonanie go indywidualne zamówienie. Zamówienie realizujemy po otrzymaniu wpłaty w ciągu 15 dni roboczych.

  • Marka Ledon
  • Kolor Biały

Ledon.design

LEDON.DESIGN to polska pracownia projektująca i produkująca Ledony - nowoczesną, energooszczędną i estetyczną alternatywę dla klasycznych, szklanych neonów reklamowych. Jej właścicielami są  Michał Zakrocki oraz Mikołaj Rytel, którzy po zbyt wielu latach pracy w renomowanej agencji reklamowej, postawili stworzyć coś swojego i pokazać światu Ledony - autorską technologię łączącą znane w branży reklamowej materiały w nieznany dotąd sposób. 

ZOBACZ PRODUKTY