Ledon

Ledon Just Married

W magazynie

SKU Ledon_13

Dokonaj personalizacji produktu.

pencil Produkt personalizowany

speaker Termin realizacji wynosi od 12 do 15 dni roboczych

Sprzedaje i wysyła Ledon.design
delivery Wysyłka od 15 PLN
norefunds Brak możliwości zwrotu

Opis

Ślub i wesele ma być najpiękniejszym dniem Waszego życia – sukienka ma być nieskazitelna, kwiaty świeże, a tort idealny, a wisienką na tym torcie będzie świecący napis z Waszym hasłem – piękny, designerski Ledon od Twórczywa. To czysty romantyzm zaklęty w świetle! Ledon z gorącym wyznaniem, z Waszymi imionami lub z mottem na Wasze wspólne życie, sprawi że ta uroczystość będzie jeszcze bardziej wyjątkowa, tylko Wasza, niezapomniana!

Wymiary Ledonu: 82 x 51 cm

Dostępne kolory świecenia:

-biały

-żółty

-pomarańczowy

-różowy

-czerwony

-fioletowy

-niebieski

-zielony

Dostępne przewody:

-przewody czarne

-przewody białe

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie w wiadomości do sprzedającego informacji, jaki kolor świecenia, kinkietu a także przewodów chcesz wybrać.Wszystkie Ledony sprzedajemy w zestawie ze ściemniaczem dotykowym umieszczonym na przewodzie. Istnieje również możliwość dodatkowego dokupienia pilota do ściemniacza.Każdy Ledon w naszym sklepie jest produktem na specjalne zamówienie. Wykonujemy go na Twoje indywidualne zamówienie w oparciu o powyższe, wybrane opcje. Ledon może zostać zareklamowany w ciągu 2 lat. Ledon nie ulega zwrotowi z uwagi na wykonanie go indywidualne zamówienie.

Zamówienie realizujemy po otrzymaniu wpłaty w ciągu 15 dni roboczych.

O produkcie

Marka Ledon
Tworzywo Szkło
Kolor Biały

Sprzedawca

Ledon.design

LEDON.DESIGN to polska pracownia projektująca i produkująca Ledony - nowoczesną, energooszczędną i estetyczną alternatywę dla klasycznych, szklanych neonów reklamowych. Jej właścicielami są  Michał Zakrocki oraz Mikołaj Rytel, którzy po zbyt wielu latach pracy w renomowanej agencji reklamowej, postawili stworzyć coś swojego i pokazać światu Ledony - autorską technologię łączącą znane w branży reklamowej materiały w nieznany dotąd sposób. 

Zobacz produkty

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

loader
Ładuję...