Facebook Pixel

Gra w Relacje

Gra w Relacje - karciana gra dla par!

Niedostępny
SKU
GwR
115,00 zł 148,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 129,00 zł
Sprzedaje i wysyła Gra w Relacje
Wysyłka od 14 PLN
Dostawa w 2 dni

GRA PSYCHOLOGICZNA DLA PAR – DLA DOBREJ RELACJI!

BO LICZY SIĘ KOMUNIKACJA

Myślisz, że nic nie może zbliżyć Cię jeszcze bardziej do Twojej drugiej połówki? Chcesz przełamać codzienną rutynę w związku? Szukasz ciekawego pomysłu na wieczór? Gra w Relacje umożliwia spędzenie wspólnego czasu w niebywały i wyjątkowy sposób! Dzięki niej, Wasza relacja jeszcze bardziej się rozwinie i z pewnością wejdzie na jeszcze wyższy poziom. Gra stworzona została przede wszystkim przez pary będące w związkach (zarówno te z długim, jak i krótkim stażem). Być może są tematy, których do tej pory nigdy nie poruszyliście lub nie mieliście jeszcze okazji przegadać…  Gra w Relacje stworzy bezpieczną przestrzeń do rozmowy. Wyniki rozgrywki mogą przynieść Wam więc same korzyści.

Grając w RELACJE, na pewno nie będziecie się nudzić. Oprócz udzielania odpowiedzi gracze zobowiązani są do wykonywania zadań – pod pewnymi warunkami. Wieczór w towarzystwie gry zapowiada się więc całkiem interesująco.

-Wciągająca formuła – gra powstała przy współpracy z psychologami ale to osoby będące w związkach są jej głównymi twórcami
-Realny wpływ na jakość relacji – gra tworzy bezpieczną przestrzeń do rozmowy
-Wysokiej jakości karty – każda z nich pokryta jest folią ochronną

ZADBAJ O RELACJE W ZWIĄZKU

Gra w Relacje pomaga rozwinąć każdy związek, więc nawet jeżeli Twój trwa już lata, wciąż możesz dążyć do osiągnięcia kolejnego poziomu Waszej relacji. Być może jest to szansa na odświeżenie więzi i podreparowanie fundamentów.

Dzięki grze można zobaczyć siebie i swoją drugą połówkę w zupełnie nowym świetle, nawet pomimo długiego stażu związku. Nie wierzysz… Zakład?

DŁUGIE GODZINY ROZGRYWKI TZN. ROZRYWKI!

Gra tworzy bezpieczną przestrzeń do rozmowy, lecz bez obaw! – nie polega wyłącznie na wzajemnym odpytywaniu (bo kto lubi przesłuchania?), ale też na wykonywaniu zadań!

Każdy z graczy stara się zebrać 3 karty z tej samej kategorii, które wymienia na kartę zadania dla swojego partnera/-ki, który zobowiązany jest je wykonać.

Karty podzielone są na 6 różnych kategorii.

  • Kolor Czarny
  • Marka Gra w Relacje

Gra w Relacje

Misją, jaką ma do spełnienia Gra w Relacje, jest popularyzacja szczerej i bezpośredniej rozmowy na różne, nieraz i trudne, tematy. W świecie, w którym rządzi technologia i media społecznościowe coraz częściej zapominamy o tym, że komunikacja werbalna jest kluczem do trwałego i szczęśliwego związku.

ZOBACZ PRODUKTY