Facebook Pixel
Spod Igły i Nitki

Ekskluzywny ręcznik hotelowy prestiż biały 30x30 550g/m2

W magazynie
SKU
05860
5,97 zł
Sprzedaje i wysyła Spod Igły i Nitki
Wysyłka od 10,90 PLN
Dostawa w 24 h

Ręcznik hotelowy w rozmiarze 30x30 cm został precyzyjnie wykonany z materiału frotte o gramaturze 550 g/m2.  Składa się z najlepszej jakości 100% bawełny, która sprawia, że jest on niezwykle miękki i przyjemny w dotyku. Posiada podwójną, krótką pętelkę oraz gęste tkanie. Ręcznik jest gruby, przez co bardzo dobrze chłonie wodę, lecz nieco dłużej schnie.

Kolekcja Prestiż to ekskluzywne ręczniki hotelowe, które posiadają delikatną bordiurę w kształcie pasów. Charakteryzują się białym kolorem oraz bardzo prostym i estetycznym wykończeniem. Idealnie sprawdzą się w obiektach noclegowych o podwyższonym standardzie typu hotele i apartamenty.

Ręczniki hotelowebardzo wytrzymałe i łatwe w użytkowaniu. Ich niewątpliwym atutem jest możliwość prania w wysokiej temperaturze 90°C, dzięki czemu zapewniona jest wyjątkowa czystość i sterylność. Nie mechacą się i nie tracą kolorów. Przed pierwszym użyciem koniecznie należy wyprać ręcznik zgodnie z zleceniem producenta! W kolekcji Prestiż dostępne są również ręczniki kąpielowe 50x90 oraz 70x140 cm.

Rozmiar: 30x30 cm
Skład: 100% bawełna
Gramatura: 550 g/m2
Kolor: biały


Staramy się, aby wszystkie fotografie wiernie oddawały produkt w rzeczywistości oraz były jak najlepszej jakości. Ewentualne różnice mogą wynikać z indywidualnych ustawień monitora. W razie potrzeby możemy przesłać dodatkowe zdjęcie produktu.

  • Kolor Biały
  • Marka Spod Igły i Nitki
  • Materiał Bawełna
Spod Igły i Nitki

Spod Igły i Nitki wywodzi się z małej rodzinnej firmy, powstałej z zamiłowania do tkanin o efektownym wzornictwie i najwyższej jakości. Tym zamiłowaniem i pasją dzielimy się z naszymi Klientami od ponad 20 lat – dawniej lokalnie, teraz globalnie. Spod Igły i Nitki to miejsce, w którym słowo „tekstylia domowe” nabiera szczególnego znaczenia, szczególnie myśląc o Nowej Drodze Życia - z nami zaczniesz ją wyjątkowo!

ZOBACZ PRODUKTY