Facebook Pixel
Foton Accessories

Drewniany album Luxury Wood 50 kart - brązowy

W magazynie
SKU
foton_IFW/50
379,00 zł

Sprzedaje i wysyła Foton Accessories
Wysyłka od 18,00 PLN
Dostawa w 1-3 dni

Okładka albumu wykonana jest z litego drewna, poddanego ręcznej obróbce, bejcowana w kolorze dębu rustykalnego oraz zabezpieczona naturalnym oolejem. Całości dopełnia grawerunek wykonany laserem. 

Wewnątrz albumu znajdują się karty w kolorze czarnym matowym, pozwalające na wklejenie zdjęć w układzie poziomym oraz pionowym. Karty zostały wykonane z eleganckiego kartonu barwionego w masie, o gramaturze 300g/m2 - co gwarantuje odpowiednią trwałość albumu. Delikatne pergaminowe przekładki zabezpieczają zdjęcia przed zniszczeniem.

Wymiary powierzchni przeznaczonej na fotografię: 30 x 30 cm.

Album zawiera 50 kart. Zdjęcia można przyklejać obustronnie.

Do wyboru różne wzory grawerunku.  

  • Tworzywo Drewno
  • Marka Foton
  • Kolor Brązowy
Foton Accessories

Jesteśmy firmą z ponad 27-letnim doświadczeniem na rynku foto-wideo to okres ciągłego doskonalenia i usprawniania każdego aspektu naszej pracy. Obserwując zmiany i rozwój technologii nieustannie rozszerzamy nasz asortyment. Przywiązujemy uwagę przede wszystkim do wiedzy i jakości, uważnie wsłuchując się w sugestie naszych Klientów i wypracowując model rozwiązań, który byłby dla nich najkorzystniejszy. Domeną naszej firmy jest dostosowywanie się do potrzeb Klientów oraz partnerska i owocna współpraca.

ZOBACZ PRODUKTY