Postwood

Album Miłość, wersja minimalistyczna

W magazynie

SKU ASB010
Sprzedaje i wysyła POSTWOOD
delivery Wysyłka od 12 PLN
calendar Dostawa w 3-4 dni

Opis

Podziel się historią swojego związku na zdjęciach dzięki albumowi ze spersonalizowaną okładką z drewna. Nasz album, to doskonałe miejsce na zachowanie wspomnień z tego pięknego okresu. Będą one wspaniałą pamiątką na lata. Okładka, to element, który wyróżnia każdy wykonany przez nas album. Proponujemy wersję minimalistyczną.

Karty do samodzielnego wklejania zdjęć. Środek albumu, to czyste kartki wykonane z grubej tektury (1 mm) w białej wersji eko.

Ilość kart: 20 sztuk. Wymiar kart wewnątrz, to 25x25 cm.

Karty nie są zadrukowane, dzięki czemu samodzielnie można zdecydować jakiej wielkości mają być zdjęcia i jak na każdej stronie mają być one rozmieszczone. Wklejone zdjęcia można podpisać, a nawet stworzyć historie ich powstania. 

Karty z okładką połączone są metalową spiralą, co pozwala na swobodne otwieranie albumu na płasko, co dodatkowo ułatwia wklejanie i opisywanie zdjęć, a później ich oglądanie. 

Dla ułatwienia wklejania do albumu dołączamy gratis 100 sztuk przylepców do zdjęć firmy Henzo.

Drewno jest produktem naturalnym i każdy kawałek jest niepowtarzalny, więc kolor i słoje mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciach. Brzegi produktów są ciemne, jest to efekt cięcia laserowego.

O produkcie

Marka Postwood
Tworzywo Drewno
Kolor Biały

Sprzedawca

POSTWOOD

Tworzymy z pasją od 2017 roku oryginalne dekoracje weselne. Wśród nich: toppery na tort, winietki dla gości weselnych, zaproszenia ślubne, menu i numery na stoły dla gości.
Nie wstydzimy się naszych produktów. Znamy ich jakość. Wykonujemy je z najlepszych dostępnych materiałów.
Wysłuchujemy klientów. Wprowadzamy nowe wzory produktów z naszej oferty i materiały, z których są one wykonywane.
Personalizujemy produkty. Wśród naszych produktów znajdują się gotowe wzory produktów, ale też produkty wykonane wg specyfikacji klienta.

Zobacz produkty

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

loader
Ładuję...