Foton

Drewniany album Luxury Wood 30 kart - brązowy

Niedostępny

SKU foton_IFW/30
Sprzedaje i wysyła Foton Accessories
delivery Wysyłka od 18 PLN
calendar Dostawa w 1-3 dni

Opis

Okładka albumu wykonana jest z litego drewna, poddanego ręcznej obróbce, bejcowana w kolorze dębu rustykalnego oraz zabezpieczona naturalnym oolejem. Całości dopełnia grawerunek wykonany laserem.

Wewnątrz albumu znajdują się karty w kolorze czarnym matowym, pozwalające na wklejenie zdjęć w układzie poziomym oraz pionowym. Karty zostały wykonane z eleganckiego kartonu barwionego w masie, o gramaturze 300g/m2 - co gwarantuje odpowiednią trwałość albumu. Delikatne pergaminowe przekładki zabezpieczają zdjęcia przed zniszczeniem.

Wymiary powierzchni przeznaczonej na fotografię: 30 x 30 cm.

Album zawiera 30 kart. Zdjęcia można przyklejać obustronnie.

Do wyboru różne wzory grawerunku.  

O produkcie

Tworzywo Drewno
Marka Foton
Kolor Brązowy

Sprzedawca

Foton Accessories

Jesteśmy firmą z ponad 27-letnim doświadczeniem na rynku foto-wideo to okres ciągłego doskonalenia i usprawniania każdego aspektu naszej pracy. Obserwując zmiany i rozwój technologii nieustannie rozszerzamy nasz asortyment. Przywiązujemy uwagę przede wszystkim do wiedzy i jakości, uważnie wsłuchując się w sugestie naszych Klientów i wypracowując model rozwiązań, który byłby dla nich najkorzystniejszy. Domeną naszej firmy jest dostosowywanie się do potrzeb Klientów oraz partnerska i owocna współpraca.

Zobacz produkty

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

loader
Ładuję...