Alkohol na prezent

Dictador Colombian Aged Rum + dedykacja

W magazynie

SKU DCAR-ZS-3941

Dokonaj personalizacji produktu.

pencil Produkt personalizowany

Max 25 znaki

Max 40 znaki

Max 40 znaki

Max 40 znaki

Max 40 znaki

Max 25 znaki

speaker Termin realizacji wynosi od 1 do 2 dni roboczych

Sprzedaje i wysyła Alkohol na Prezent
delivery Wysyłka od 14.99 PLN
norefunds Brak możliwości zwrotu

Opis

Zestaw Dictador Colombian Aged Rum z dedykacją - prezent na święta


Udany prezent na Boże Narodzenie to prezent wybrany i kupiony z myślą o konkretnej osobie. Takie podejście nie przeczy temu, że niektóre upominki znajdowane pod choinką są bardzo uniwersalne. Do tego grona z pewnością zaliczają się zestawy prezentowe z alkoholami – pod warunkiem że dany trunek wpisuje się w upodobania obdarowywanej osoby. Ale – w tym miejscu przedstawiamy zestaw prezentowy z luksusowym rumem Dictador, dlatego jesteśmy spokojni o jego pozytywny odbiór.

W zestawie znajdziesz butelkę 0,7 l klasycznego rumu Dictador Colombian Aged Rum, dwa słoiczki wielokwiatowego miodu pszczelego, sześć słodkich makaroników Cafe Molus, a także opakowanie świeżej kawy 100% Arabika lub herbaty liściastej.

Wyjątkowym walorem tego eleganckiego, bożonarodzeniowego zestawu prezentowego jest personalizacja etykiety. Możemy wydrukować na niej dowolną treść życzeń czy dedykacji. Niespodzianka staje się przez to unikatowa, a kiedy, jak nie w święta Bożego Narodzenia, celebrować tak miłe chwile i spotkania?

 

Dictador Colombian Aged Rum

  • Kolumbijski rum
  • Pojemność: 0,7 l
  • Zawartość alkoholu: 40%

Co zawiera zestaw świąteczny?

  • Dictador Colombian Aged Rum 0,7 l
  • Opakowanie kawy Arabiki 100% lub herbaty
  • 6 sztuk makaroników Cafe Molus
  • 2 słoiczki miodu pszczelego wielokwiatowego

O produkcie

Marka Alkohol na prezent
Rodzaj alkoholu Rum

Sprzedawca

Alkohol na Prezent

Alkohol na Prezent to marka specjalizująca się w sprzedaży personalizowanych butelek napojów alkoholowych. Oferujemy możliwość napisania własnych życzeń lub dedykacji na etykiecie dowolnego trunku, jak i również dobrania do niego wyjątkowych dodatków, takich jak ozdobne kolce, personalizowane pudełka i drewniane skrzynki z własnym tekstem, przepiękne flower boxy czy luksusowe szkło. Nasze produkty pakowane są na prezent, ponadto wyróżnia je wysoka jakość i estetyka wykonania. Jeśli szukają Państwo oryginalnego prezentu ślubnego, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. 

Zobacz produkty

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

loader
Ładuję...