Concept Store

sort-descending

Produkty 18

CONCEPT STORE IZABELA JANACHOWSKA
Concept Store to przestrzeń stworzona z myślą o Parach Młodych i ich rodzinach! To 300 m2 wypełnionych produktami najznamienitszych marek i producentów mody ślubnej i wieczorowej. Przekraczając próg Concept Store przenosisz się do świata pełnego ślubnej magii. To miejsce stworzone z myślą o gwarantowaniu kompleksowej oferty ślubnej. To tutaj Panna Młoda odnajdzie swoją wymarzoną i niepowtarzalną suknię ślubną, a jej wybranek dobierze dla siebie idealnie skrojony, elegancki garnitur. To także przestrzeń przyjazna rodzinom Pary Młodej. Na przymiarkę sukni przyszła Panna Młoda może zabrać wszystkie najbliższe jej osoby. Podczas wizyty stylizację z łatwością dobrze sama Panna Młoda, jej druhny, mama, tata, czy pozostali członkowie rodziny. Naszym celem jest, aby z naszego Concept Store klientki wychodziły nie tylko z idealnie dobraną sukienką, ale także z pasującymi butami i akcesoriami. Gdy z pomocą naszych konsultantek ślubnych dokonasz wyboru tej jednej, najpiękniejszej sukni ślubnej, możesz skompletować także wszelkie ślubne niezbędniki. W naszej ofercie znajdziesz ślubne ozdoby do włosów, wygodne szpilki na pierwszy taniec, naszyjnik, kolczyki, czy eleganckie torebki. Naszym celem jest to, abyś z naszą pomocą dobrała stylizację “od stóp do głów”.
 
 
Concept Store to wyjątkowy salon mody ślubnej i wieczorowej stworzony przez topową polską ekspertkę z branży ślubnej- Izabelę Janachowską. To prawdziwe oczko w głowie topowej w kraju wedding plannerki, która jak nikt inny zna potrzeby Panien Młodych i pragnie znaleźć odpowiedź na każdą z nich. To niepowtarzalne miejsce gwarantuje klientkom nie tylko najwyższej jakości, najmodniejsze produkty, ale także niezwykłe doświadczenie i doznania podczas przymiarek. Concept Store to przepiękna, kobieca przestrzeń, w której czekają na Ciebie nasze konsultantki- kobiety, które o modzie ślubnej wiedzą wszystko i czekają, by towarzyszyć Ci w przymiarce tej jednej, najważniejszej sukni. 

Spełnij swoje ślubne marzenia wraz z Izabelą Janachowską! Jeśli szukasz miejsca, w którym z pewnością znajdziesz idealną suknię ślubną i niezbędne dodatki, skontaktuj się z nami i umów się na wizytę! Wszystko to, czego potrzebujesz na ślub w jednym miejscu! Czekamy na Ciebie i Twoją rodzinę po to, by stać się częścią przygotowań do najważniejszego dniu w życiu! Nie czekaj, sprawdź już dziś i przekonaj się sama! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel +48 784 649 647.