Nadzwyczajnie

Kubki 300 ml - Mąż i Żona Złote Serce

W magazynie

SKU ZEST-2k30-014
Sprzedaje i wysyła Nadzwyczajnie
delivery Wysyłka od 13.99 PLN
calendar Dostawa w 2 dni

Opis

Można marzyć o wielu rzeczach: o karierze, pieniądzach, podróżach i różnych materialnych przedmiotach. Ale każdy, kto zdobył już to wszystko, wyzna Ci najprawdziwszą tajemnicę… i choć brzmi to banalnie, to prawdą jest to, że każdy z nas marzy o bliskości. I prawdą jest również to, że tej bliskości z drugą osobą nic nie jest w stanie Ci zastąpić. Czy będąc jeszcze małą dziewczynką, nie marzyłaś o swoim królewiczu z bajki, z którym kiedyś weźmiesz ślub? Gdy podrosłaś, zrozumiałaś jednak, że najważniejsze jest to, by wspólnie dzielić życie z osobą, którą pokochałaś, nawet wtedy, gdy ten wybranek nie porwał Cię z wysokiej wieży.

W tej niezwykłej codzienności, o Waszej bliskości przypominają Wam z pozoru banalne przedmioty… kubki. To one towarzyszą Wam we wspólnie spędzanych chwilach. Czy może coś więcej Was łączyć jak te złote obrączki na palcu i te kubki z napisem mąż i żona? To właśnie te przedmioty towarzyszą Wam przy każdym wspólnym posiłku, który jeszcze bardziej umacnia Wasz związek. A złote serduszko umieszczone na tych wyjątkowych kubkach przypominać będzie Wam o tej pieczęci, którą od dnia ślubu nosicie w Waszych sercach. A może po prostu szukasz prezentu dla bliskich Ci osób, które już niedługo wkroczą na wspólną drogę życia? Podaruj im coś tak niezwykłego, co będzie towarzyszyć im każdego dnia i przypominać o tym wyjątkowym uczuciu, które ich połączyło.

Kubki z napisem mąż i żona mają uniwersalną pojemność 300 ml, dlatego staną się codziennym dodatkiem do wspólnych posiłków. Kubki wykonane są z solidnej porcelany, dzięki czemu możesz sprawić tym dwojgu prezent na długie lata, bez obawy, że stłuką się przy pierwszej nieszczęśliwej okazji.

O produkcie

Kolor Biały
Marka Nadzwyczajnie
Tworzywo Porcelana

Sprzedawca

Nadzwyczajnie

Jesteśmy dwójką młodych ludzi, którzy chcą dawać światu dużo radości. Dlatego codziennie wkładamy w naszą pasję całe serce. Projektujemy, ręcznie zdobimy, wypalamy, pakujemy i wysyłamy naszą nadzwyczajną porcelanę do naszych wyjątkowych Klientów. W ten sposób spełniamy marzenia o niepowtarzalnej porcelanie i pomagamy Wam tworzyć nadzwyczajne chwile.

Zobacz produkty

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

loader
Ładuję...