Facebook Pixel
Party & Wedding Izabela Janachowska

Zawieszki dekoracyjne Mąż Żona

W magazynie
SKU
WAIXX00007
49,90 zł
Wysyłka od 11,00 PLN
Dostawa w 2-5 dni robocze

Najlepszy wybór do ozdobienia sali weselnej. Złoty kolor zawieszek jest wyjątkowo uniwersalny i z łatwością wpasuje się każdy styl dekoracji.

Zawieszki dekoracyjne wykonane z drewna, zestaw zawiera zawieszkę z napisem Żona oraz zawieszkę z napisem Mąż, średnica ok. 38 cm. (1 op. / 2 szt.)

  • Marka Party Deco
  • Kolor Złoty
Party & Wedding Izabela Janachowska

Party & Wedding Izabela Janachowska to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do ślubu i na przyjęcie marzeń. Parze młodej oferujemy możliwość stworzenia kompleksowej stylizacji, zaczynając od sukni ślubnej dla panny młodej i garnituru dla pana młodego, przez przydatne akcesoria, buty, po papeterię, dekoracje czy upominki dla gości. Goście weselni znajdą tu liczne pomysły na prezenty dla przyszłych małżonków. Z racji tego, że pragniemy stawać się częścią najważniejszych momentów Waszego życia, znajdziecie w naszej ofercie przydatne produkty także na inne okazje, takie jak baby shower, chrzest, komunia, urodziny, rocznice. Zapewniamy kompleksowość na każdym etapie przygotowań do wydarzenia, oferujemy modne kreacje i oryginalne prezenty.

ZOBACZ PRODUKTY