Facebook Pixel

KOKONET

Wianek ślubny ROSALIE silver

W magazynie
SKU
4-0052
119,00 zł
Kolor: Srebrny
Sprzedaje i wysyła KOKONET
Wysyłka od 10 PLN
Dostawa w 2-3 dni

Wianek ślubny ROSALIE silver to idealne dopełnienie lekkich, utrzymanych w rustykalnym klimacie stylizacji. Podczas projektowania tej ozdoby zaczerpywaliśmy inspirację z romantycznych, plenerowych ujęć ślubów - gdzie Para Młoda staje się częścią natury. Wianek możesz założyć na głowę, lub czoło- w formie gałązki może stanowić oplotkę dla koka. Został zaprojektowany, i wykonany z elastycznego druciku, dzięki któremu może przyjąć wiele form. Długość ozdoby to ok. 40cm - jeśli interesuje Cię dłuższa, lub krótsza wersja - napisz do Nas, ustalimy szczegóły.

Wymiary ozdoby: 40cm długości
Czas realizacji: do 3 dni roboczych

Ozdoby z serii KOKONET HANDMADE collection wykonywane są ręcznie i pakowane w pudełka z certyfikatem ECO FRIENDLY, z zachowaniem zasad i zgodnie z duchem less waste. W środku pudełka znajduje się również eko wypełnienie, które na czas transportu zabezpieczy biżuterię przed uszkodzeniem, a po dotarciu do Ciebie będziesz je mogła ponownie wykorzystać. Do pakowania ozdób z tej kolekcji nie używamy ani grama plastiku.

  • Marka KOKONET
  • Kolor Srebrny
  • Rodzaj kamienia Ozdobne kryształy
  • Materiał biżuterii Metal

KOKONET

Kokonet powstał z myślą o kobietach w każdej grupie wiekowej, jak i o różnorodnych preferencjach, i cechach, które decydują o wyborze przez nie biżuterii dla siebie.

               ...:::HANDMADE COLLECTION:::..

Misternie formowane przez Nas elementy tworzące niepowtarzalne kompozycje docenia coraz szersze grono Panien Młodych. Mamy nadzieję, że skoro tu dotarłaś to dasz się porwać w czarujący świat kwiatów, listków i cyrkonii a jedyne w swoim rodzaju komplety biżuterii powstającej w Naszej pracowni spełnią Twoje marzenie o wyjątkowej ślubnej biżuterii.

ZOBACZ PRODUKTY

Inne produkty sprzedawcy