Facebook Pixel

Koronki Iwogg

Kolczyki ślubne Vestiya

W magazynie
SKU
IWOGGVestiya
390,00 zł

Smukłe kolczyki Vestiya z perłami i kryształmi Swarovski.

Sprzedaje i wysyła Koronki Iwogg
Wysyłka od 14 PLN
Dostawa w 14 dni

Unikatowe kolczyki ślubne Vestiya o smukłej formie łączą w sobie klasyczną elegancję pereł z odrobiną blasku kryształów Swarovski.

Kolczyki Vestiya powstały całkowicie ze srebra pr 930 i 999, malutkich perełek i kryształów Swarovski. Smukłości kolczykom dodaje perła w kształcie kropli zwieszona na brzegu delikatnej koronki. Całkowita długość kolczyków wynosi 7cm. Długość mierzona wraz z wygodnym biglem angielskim.

Powyższa propozycja sprawdza się również jako klipsy ślubne co widać na zdjęciach.

  • Marka Koronki Iwogg
  • Kolor Biały

Koronki Iwogg

Koronki iwogg to miejsce, w którym marzenia o unikatowej biżuterii ślubnej podkreślającej wyjątkowość całej stylizacji spełniają się.

Koronki iwogg  to oryginalna, misterna  biżuteria, w której główną  rolę odgrywają  srebrne, ręcznie plecione koronki. Powstają one z kilku metrów drutu, mnóstwa cierpliwości, zapału oraz radości tworzenia. Ich delikatność doskonale współgra z cudownymi minerałami, perłami i kryształami Swarovskiego a dopasowanie ich do wizji Panny Młodej to mój priorytet. Moja oferta obejmuje kolczyki, bransoletki czy komplety biżuterii oraz niesztampowe ozdoby do włosów. 

ZOBACZ PRODUKTY