Koronki Iwogg

Kolczyki ślubne Vestario

W magazynie

SKU IWOGGVestario
speaker

Vestrio to kolczyki ślubne o smukłej formie i przyciągające spojrzenia wyjątkowym blaskiem.

Sprzedaje i wysyła Koronki Iwogg
delivery Wysyłka od 14 PLN
calendar Dostawa w 14 dni

Opis

Vestario to smukłe, pełne srebrnych koronek kolczyki ślubne, które dzięki klasycznej wydłużającej formie wpiszą się prawie w każdą stylizację ślubną.

Kolczyki ślubne Vestario to niezwykła kompozycja stworzona z kryształów Swarovskiego o różnych kształtach i efektach kolorystycznych co zapewni cudowny ich blask a także rozświetli twarz Panny Młodej.  Całkowita długość kolczyków łącznie z biglem wynosi 6 cm.

O produkcie

Marka Koronki Iwogg
Kolor Srebrny

Sprzedawca

Koronki Iwogg

Koronki iwogg to miejsce, w którym marzenia o unikatowej biżuterii ślubnej podkreślającej wyjątkowość całej stylizacji spełniają się.

Koronki iwogg  to oryginalna, misterna  biżuteria, w której główną  rolę odgrywają  srebrne, ręcznie plecione koronki. Powstają one z kilku metrów drutu, mnóstwa cierpliwości, zapału oraz radości tworzenia. Ich delikatność doskonale współgra z cudownymi minerałami, perłami i kryształami Swarovskiego a dopasowanie ich do wizji Panny Młodej to mój priorytet. Moja oferta obejmuje kolczyki, bransoletki czy komplety biżuterii oraz niesztampowe ozdoby do włosów. 

Zobacz produkty
loader
Ładuję...