Brown House&Tea

Vata Dosha Balance - herbatka ziołowa z serii Balance Me Ayurveda, 40 g Brown House & Tea

Brak w magazynie

SKU 5904238829004
Sprzedaje i wysyła BIO-PURE
delivery Wysyłka od 14 PLN
calendar Dostawa w 1 dni

Opis

Jest skomponowana w taki sposób, by równoważyć przede wszystkim żywioły eteru i powietrza - czyli te, którymi cechuje się dosza VATA. Tę doszę będą równoważyły zioła rozgrzewające i słodkie, gdyż Vata z natury jest chłodna, szorstka i nieregularna. Wspaniale w tym przypadku sprawdza się LUKRECJA, której słodki smak świetnie równoważy doszę VATA.
Działa tonizująco i odżywczo na większość tkanek, świetnie sprawdzi się przy przeziębieniu i osłabieniu po chorobie.

Składniki:
Korzeń lukrecji, korzeń imbiru, kawałki cynamonowca, nasiona kozieradki, olejek pomarańczowy, kardamon, kawałki suszonej skórki pomarańczy.

Szczegóły

Kraj producenta: Polska

Waga: 40 g

O produkcie

Marka Brown House&Tea

Sprzedawca

BIO-PURE

To sklep, który powstał z miłości do natury, zdrowego stylu życia i piękna. Znajdziesz tu natyralne kosmetyki, specjalnie wyselekcjonowane piękne produkty oraz cudowne olejki eteryczne. Wszystko to może być zapakowane w nieszablonowe pudełka.
Wierzymy, żę dawanie prezentów jest formą sztuki i dla nas nie wystarczy po prostu włożyć ładne rzeczy do pudełka. Równie cenimy sobie bezbłędne wykonanie i solidną logistykę jak i wygląd. Od początku do końca nasi klienci są całkowicie wolni od stresu, wiedząc, że ich prezenty są nie tylko piękne, ale także bezpiecznie odciążają ich ramiona.

Zobacz produkty
loader
Ładuję...