Facebook Pixel

Candle Lights

Świeca Sojowa "ZODIAK" Chiński Bawół

Niedostępny
SKU
CL_ZCH05
54,90 zł
Sprzedaje i wysyła Candle Lights
Wysyłka od 15 PLN
Dostawa w 1-2 dni

Naturalna oraz ręcznie przez nas wykonana świeca sojowa Candle Lights, stworzona specjalnie dla Twojego chińskiego znaku zodiaku, która sprawdzi się też jako świetny pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby. Osoby spod znaku “Bawoła” są pracowite i odpowiedzialne. Ich szczęśliwy kolor to fiolet, a ich szczęśliwym kamieniem jest kwarc różowy. Dlatego nie mogło zabraknąć tego połączenia w naszej świecy. Życiowe motto Bawoła to: “Kto boi się przegrać już jest jedną nogą po stronie porażki.”

Zapal świece Candle Lights i daj się ponieść idealnej kompozycji drzewa sandałowego i soczystej maliny, która pasuje idealnie do uczciwych oraz prawdomównych zodiakalnych “Bawołów”, całość wprawi Cię w stan rozkoszy i relaksu. Do zamówienia dodajemy chińskie ciasteczko z wróżbą! Kup świece Candle Lights już teraz i sprawdź jaka jest Twoja.

Naczynie: Szklane z czarną zakrętką.

Skład: Olejki eteryczne (Drzewo sandałowe, Malina), 100% naturalny wosk sojowy, bawełniany niebielony knot.

Czas palenia: 48h-68h

  • Marka Candle Lights
  • Kolor Fioletowy

Candle Lights

Zajmujemy się rzemieślniczym wyrobem naturalnych świec sojowych oraz kosmetyków. Wszystkie nasze produkty są wykonane przez nas własnoręcznie, wkładamy w to całe nasze serca i pasję. Tak samo jak i Wy uwielbiamy wieczory spędzane w domu, w którym towarzyszy nam niepowtarzalny klimat oraz zapach naturalnych świec sojowych. Jesteśmy ekspertami w tym co robimy, dlatego chcemy podzielić się tymi niesamowitymi produktami oraz doznaniami razem z Wami.   

ZOBACZ PRODUKTY

Inne produkty sprzedawcy