Facebook Pixel
Dom Czekolady

ROSEMARRY - mleczna czekolada

W magazynie
SKU
KROSM
33,00 zł
Sprzedaje i wysyła Dom Czekolady
Wysyłka od 15,00 PLN
Dostawa w 24 h

Oto Rosemarry – mleczna czekolada z rozmarynem. Łączy wytrawny smak ziół i słodycz miodu. Spotkanie z nią zabierze Cię na spacer przez dzikie pola. Po drodze spotkasz pracowite pszczoły, zobaczysz ule kipiące słodyczą świeżego miodu. Poczujesz świeżość, ale też otulające ciepło. Czy tak smakuje wiosna?

O kolekcji:

Kobiety mają niezwykłą moc. I właśnie dlatego moim czekoladom nadałam kobiece twarze i równie kobiecą osobowość. Każda z tabliczek z mojej kolekcji przenosi do chwil, w których czuliśmy się dobrze i bezpiecznie. Każda z nich otula opiekuńczą dłonią, pociesza, a innym razem wzmacnia i dodaje energii. Każda potrafi kusić na swój własny, niepowtarzalny sposób i ma w sobie coś, czego nie da się zapomnieć.

Rosemarry łączy w sobie smak czystego ziarna kakao z rozmarynem i miodem. Możesz ją kupić samodzielnie albo w zestawie z moją książką Jedz czekoladę i żyj 100 lat, z której dowiesz się, jak ją kosztować, by wydobyć z niej wszystko, co ma Ci do zaoferowania. A także z czym warto lub można ją połączyć, by smakowała niebiańsko. Idealne zestawienie? Istnieje. I to nie tylko jedno.

  • Marka Dom Czekolady
Dom Czekolady

W Domu Czekolady, znajdziesz najciekawsze czekolady z całego świata.

Właśnie tu przygotowałam dla Ciebie wyjątkowe smaki i rozmaite połączenia czekolady, które mnie zachwyciły.

Ty też sobie na nie pozwól lub spraw czekoladę na prezent bliskiej osobie i daj się zabrać w niesamowite podróże. 

Dla początkujących odkrywców świata czekolady przygotowałam kilka czekolad, które pozwolą Ci poznać ich różnorodne smaki. Rozpocznij tę przygodę już dziś.  

Wierzę, że czekolada stanie się ważna również w Twoim życiu!

ZOBACZ PRODUKTY