Fiore

Podkolanówki Playfull 8 den

W magazynie

SKU FIOREG1106
Sprzedaje i wysyła Fiore
delivery Wysyłka od 12 PLN
calendar Dostawa w 1-2 dni

Opis

Lubimy bawić się formą, kształtami i kolorami – idealne są do tego duże grochy!

Niezależnie czy wolisz je w pudrowym różu, czy poważniejszej czerni, te skarpetki będą trafionym modowym wyborem każdego dnia.

O produkcie

Marka Fiore

Sprzedawca

Fiore

Reprezentujemy kobiecy punkt widzenia mody od talii do kostek. Paryski szyk i włoski seksapil to połączenie, które inspiruje nas do działania od 1998 roku. Joie de vivre to według nas nie tylko longsleeve w paski i pleciony koszyk, ale przede wszystkim podejście do życia z przymrużeniem oka i umiejętność pielęgnowania samej siebie.

Tworzeni przez kobiety dla kobiet, w zupełnie nowy sposób angażujemy się w piękno. Klasyczną bazę produktów inspirowanych życiem wzbogacamy o cztery kolekcje odpowiadające na aktualne trendy i sezonowe życzenia. Chcemy wyzwalać radość, urozmaicać codzienność i być częścią Twojego unikatowego stylu.

Naszym zadaniem nie jest wymyślanie kobietom problemów, a odpowiadanie na realnie istniejące potrzeby. Aby to było możliwe, pracujemy z myślącym podobnie zespołem projektantek, krojczych i szwaczek. Codzienność we Fiore to wsłuchiwanie się w głosy dziewczyn takich jak my.

Zobacz produkty
loader
Ładuję...