Facebook Pixel

Miss Polski 2023

Produkty 1-32 z 53

na stronę
Strona
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-32 z 53

na stronę
Strona
Ustaw kierunek malejący

Miss Polski 2023 – Festiwal Piękna

Wybory Miss Polski od kilku lat przyciągają tłumy miłośników piękna i elegancji oraz cieszą się dużym doświadczeniem wśród ekspertów ze świata mody. Tegoroczna edycja jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ Party & Wedding stał się partnerem tego wielkiego wydarzenia. Zadbaliśmy o to, aby każda z kandydatek do tytułu najpiękniejszej w Polsce czuła się podczas gali wyjątkowo, prezentując się widzom w amfiteatrze w Nowym Sączu oraz przed ekranami telewizorów w najbardziej wyszukanych sukniach.

Party & Wedding partnerem Miss Polski

Włożyliśmy ogrom starań, aby każda z uczestniczek miała możliwość zaprezentowania się w olśniewających kreacjach. Konkurs Miss Polski 2023 był pełen różnorodnych sukni, które zachwycały wszystkich swoją elegancją i szykiem. Ich oryginalność, piękne materiały, świetnie prezentowały się na scenie podczas pokazów.

Oryginalność i piękno każdej sukni

Dzięki naszej współpracy z prestiżowymi producntami modowymi, mogliśmy pokazać Państwu ich niepowtarzalne kreacje. Postawiliśmy na suknie od Christiana Koehlerta, So Lady oraz Tarik Ediz, zapewniając tym samym każdej uczestniczce możliwość prezentacji się w wyjątkowej stylizacji.
Christian Koehlert słynie z nietuzinkowych projektów o głębokich barwach kolorystycznych, które dodają charakteru każdej kobiecie. Suknie od So Lady przyciągają swoim awangardowym style i nowoczesnością. Natomiast kreacje Tarika Ediza są piękne i bogato zdobione, iście w królewskim stylu.

Wieczór pełen magii!

Tegoroczna edycja Miss Polski odbyła się z udziałem Party & Wedding Izabela Janachowska. Była to prawdziwa uczta dla oczu, gdzie każda kandydatka miała szansę poczuć się wyjątkowo w sukniach wieczorowych i ślubnych, które podkreśliły ich wspaniałą urodę i indywidualność . Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego magicznego wydarzenia i mamy nadzieję, że suknie zachwyciły zarówno publiczność, jak i same uczestniczki. Dla wszystkich zainteresowanych stworzyliśmy przestań, w której można znaleźć wszystkie suknie prezentowane podczas wieczoru pełnego wdzięku i modowych inspiracji. Zapewniamy, że każda kobieta nosząc te suknie będzie czuła się wyjątkowo, jak Miss na wybiegu!