Facebook Pixel

Party & Wedding Izabela Janachowska

Kubek Czy Zostaniesz Moją Świadkową?

W magazynie
SKU
WABXX02014
35,00 zł 59,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 59,00 zł
Wysyłka od 11 PLN
Dostawa w 2-5 dni

Chcesz w oryginalny sposób poprosić swoją przyjaciółkę, żeby została Twoją świadkową? Kubek Czy Zostaniesz Moją Świadkową to idealny produkt, który z pewnością zaskoczy najbliższą Ci kobietę.

Podaruj jej elegancki, lecz niepozornie wyglądający kubek, dzięki któremu pijąc wspólnie herbatę oczom Twojej przyjaciółki ukaże się napis "Czy zostaniesz moją świadkową?" W ten sposób z pewnością sprawisz jej wiele radości i zapewnisz element niespodzianki! Kubek ceramiczny wykonany z Polsce.
Pojemność: 275 ml

  • Tworzywo Ceramika
  • Marka Party & Wedding Izabela Janachowska
  • Kolor Ecru

Party & Wedding Izabela Janachowska

Party & Wedding Izabela Janachowska to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do ślubu i na przyjęcie marzeń. Parze młodej oferujemy możliwość stworzenia kompleksowej stylizacji, zaczynając od sukni ślubnej dla panny młodej i garnituru dla pana młodego, przez przydatne akcesoria, buty, po papeterię, dekoracje czy upominki dla gości. Goście weselni znajdą tu liczne pomysły na prezenty dla przyszłych małżonków. Z racji tego, że pragniemy stawać się częścią najważniejszych momentów Waszego życia, znajdziecie w naszej ofercie przydatne produkty także na inne okazje, takie jak baby shower, chrzest, komunia, urodziny, rocznice. Zapewniamy kompleksowość na każdym etapie przygotowań do wydarzenia, oferujemy modne kreacje i oryginalne prezenty.

ZOBACZ PRODUKTY