Nadzwyczajnie

Kubek 300 ml - Cudowna Mama Złote Serce

W magazynie

SKU KU30-BILL-095
Sprzedaje i wysyła Nadzwyczajnie
delivery Wysyłka od 13.99 PLN
calendar Dostawa w 3 dni

Opis

Mama to cudowna osoba, której zawdzięczamy nie tylko życie, ale także sukcesy, ciepło i oddanie. I choć trudno wyrazić nasze uczucia, to kubek z napisem „Cudowna mama” na pewno będzie przypominał jej o naszej wdzięczności w codziennym życiu – czy to przy śniadaniu, podczas pracy czy w chwilach relaksu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów dajemy im możliwość zmiany pojemności kubka za niewielką dopłatą oraz pełną personalizację kubka poprzez dodanie napisów w poszczególnych miejscach. W związku z tym, że jest to idealny pomysł na prezent, możemy go zapakować tak, by trafił do rąk Twojej mamy w idealnym stanie, w opakowaniu przewiązanym piękną wstążką.

Podaruj swojej mamie namiastkę miłości, którą ona daje codziennie Tobie.

O produkcie

Kolor Biały
Marka Nadzwyczajnie
Tworzywo Ceramika

Sprzedawca

Nadzwyczajnie

Jesteśmy dwójką młodych ludzi, którzy chcą dawać światu dużo radości. Dlatego codziennie wkładamy w naszą pasję całe serce. Projektujemy, ręcznie zdobimy, wypalamy, pakujemy i wysyłamy naszą nadzwyczajną porcelanę do naszych wyjątkowych Klientów. W ten sposób spełniamy marzenia o niepowtarzalnej porcelanie i pomagamy Wam tworzyć nadzwyczajne chwile.

Zobacz produkty

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

loader
Ładuję...