Facebook Pixel

Kukartka

Karnet Prestige P-028 Ślub (planeta)

Niedostępny
SKU
P-028
14,99 zł
Sprzedaje i wysyła Kukartka
Wysyłka od 12 PLN
Dostawa w 2 dni

Duża kartka Prestige "Ślub" P-028 Duże jest lepsze - każdy to wie! Dlatego imponujących rozmiarów kartka Prestige zawsze robi wrażenie i wyróżnia się wśród innych. Zdobiony srebrną folią w nowoczesnym stylu, duży i piękny Prestige to naprawdę coś. Kazda kartka z serii Prestige jest kolorowa w środku i ma w komplecie dopasowaną kopertę. Wewnątrz kartki jest sporo miejsca, idealnie nadaje się więc na wspólny prezent dla większej grupy osób - każdy będzie miał dość miejsca, aby podpisać się pod życzeniami lub dodać zabawny rysunek od siebie :)

Cechy szczególne: wielkość: B4, 25 x 35 cm po złożeniu, koperta: dopasowana w zestawie, zdobienia: dekoracje ze srebrnej folii metalicznej, wnętrze kartki: kolorowe, z życzeniami, okazja: ślub, pamiątka ślubu.

  • Kolor Biały
  • Marka Kukartka

Kukartka

Firma Passion Cards powstała w 1990 roku jako wydawnictwo kart pocztowych. Okazyjne kartki dla rodziny, dziewczyny, chłopaka, urodzinowe, świąteczne… Wszystkie tworzone z prawdziwą pasją, oryginalnie zaprojektowane, z niepowtarzalnym graficznym wzornictwem.  

Od wielu lat realizujemy nasze motto "aby kogoś uszczęśliwić...”, tworząc nowe, zabawne i ciekawe artykuły, które chętnie kupowane są w celu obdarowania bliskiej osoby. Tworzymy z pasją dla siebie i dla innych i czerpiemy z tego ogromną radość. 

ZOBACZ PRODUKTY